Xi

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Alex Wiltshire

   (5 produktów)

  Minecraft. Podręcznik farmera

  (okładka twarda)

  21,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Roblox. Najlepsze gry przygodowe w.ukraińska

  (okładka twarda)

  29,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Roblox. Najlepsze gry fabularne. Wersja ukraińska

  (okładka twarda)

  29,89 
  Wysyłka dzisiaj

  Roblox. Najlepsze gry bitewne w.ukraińska

  (okładka twarda)

  29,99 
  Wysyłka dzisiaj

  Alex Wiltshire

  Alex Wiltshire jest autorem kilku książek, w tym "Minecraft. Podręcznik farmera", "Minecraft. Mobestiariusz", "Minecraft Blockopedia", "Roblox. Najlepsze gry bitewne" oraz dwóch historii wczesnych branż gier: Britsoft i Japansoft. Pisze również o grach wideo, projektowaniu i technologii dla różnych magazynów i stron internetowych. Aktualnie jest redaktorem wydawniczym u dewelopera gier wideo Mojang, gdzie twórczo zarządza licencjonowanymi książkami o Minecrafcie. Mieszka w Bath w Wielkiej Brytanii.

  W swojej pracy Alex Wiltshire zajmuje się się wszelkiego rodzaju grami, pisaniem o nich oraz recenzowaniem, ponadto dziennikarstwem i kwestiami komunikacji dla programistów. W swoich publikacjach porusza także tematykę projektowania i najnowszych technologii. Regularnie pisze także dla "Rock Paper Shotgun", gdzie prowadzi kolumnę o projektowaniu gier. Pisał także artykuły do magazynu "Edge" i wielu innych czasopism poświęconych grom, a także do magazynu projektowego "Disegno".

  Aktualnie pracuje dla dewelopera Minecrafta Mojang jako redaktor wydawniczy. Redaguje i czuwa nad wszystkimi produktami (powieściami, komiksami, przewodnikami i czasopismami) partnerów licencyjnych Minecrafta, w tym: Egmonta, Del Reya, Dark Horse, Lego.

  Alex Wiltshire jest także członkiem zespołu zajmującego się podcastem o grach na PC "The Crate i Crowbar". Ponadto jest częstym prelegentem na wydarzeniach związanych z Minecraftem, na uniwersytetach i wydarzeniach branżowych, takich jak konferencja Develop. Regularnie zasiada także w panelach sędziowskich, w tym BAFTA Games Awards i IGF.

  Ładowanie...