Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Alex Rovira Celma

 (1 produktów)

Alex Rovira Celma

Álex Rovira Celma jest przedsiębiorcą, ekonomistą, mówcą i pisarzem pochodzącym z Hiszpanii. Jego książki przyniosły mu międzynarodowy rozgłos, rozchodząc się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Ukończył studia biznesowe w szkole zarządzania ESADE, gdzie obecnie prowadzi zajęcia. Współpracuje z instytucjami edukacyjnymi.

Kursy tego autora dotyczą innowacji, kreatywnego myślenia oraz zarządzania firmą. Często jest zapraszany do prowadzenia wykładów w różnych krajach oraz pisze artykuły dla znanych czasopism. Jako pisarz głównie interesuje się zagadnieniami społecznymi i ekonomicznymi. Napisał jednak również kilka powieści, a także zbiór opowiadań dla dzieci. To idealista, który głęboko wierzy w wartość edukacji, pokoju oraz współpracy między ludźmi, prowadzących do prawdziwego postępu cywilizacyjnego.

"Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie. 35 historii o tym, jak pielęgnować poczucie własnej wartości" - inspirująca książka dla najmłodszych czytelników, której współautorem jest Álex Rovira Celma. 35 opowieści wyjaśnia, jak zbudować poczucie pewności siebie i osiągnąć niezależność przy zachowaniu szacunku do innych ludzi. To książka przeznaczona zwłaszcza dla osób zmagających się z niskim poczuciem własnej wartości.

Ładowanie...