Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Alex Rovira Celma

 (0 produktów)

Przykro nam, ten autor Alex Rovira Celma nie posiada żadnych dostępnych produktów

Alex Rovira Celma

Álex Rovira Celma jest przedsiębiorcą, ekonomistą, mówcą i pisarzem pochodzącym z Hiszpanii. Jego książki przyniosły mu międzynarodowy rozgłos, rozchodząc się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Ukończył studia biznesowe w szkole zarządzania ESADE, gdzie obecnie prowadzi zajęcia. Współpracuje z instytucjami edukacyjnymi.

Kursy tego autora dotyczą innowacji, kreatywnego myślenia oraz zarządzania firmą. Często jest zapraszany do prowadzenia wykładów w różnych krajach oraz pisze artykuły dla znanych czasopism. Jako pisarz głównie interesuje się zagadnieniami społecznymi i ekonomicznymi. Napisał jednak również kilka powieści, a także zbiór opowiadań dla dzieci. To idealista, który głęboko wierzy w wartość edukacji, pokoju oraz współpracy między ludźmi, prowadzących do prawdziwego postępu cywilizacyjnego.

"Opowieści dla dzieci, które chcą uwierzyć w siebie. 35 historii o tym, jak pielęgnować poczucie własnej wartości" - inspirująca książka dla najmłodszych czytelników, której współautorem jest Álex Rovira Celma. 35 opowieści wyjaśnia, jak zbudować poczucie pewności siebie i osiągnąć niezależność przy zachowaniu szacunku do innych ludzi. To książka przeznaczona zwłaszcza dla osób zmagających się z niskim poczuciem własnej wartości.

Ładowanie...