Xi

Aleksandra Zając

 (3 produktów)

Co robią uczucia?

Tina Oziewicz, Aleksandra Zając

(okładka twarda)

25,19 
Wysyłka dzisiaj

Co lubią uczucia?

Tina Oziewicz, Aleksandra Zając

(okładka twarda)

25,19 
Wysyłka dzisiaj

Komu wyślesz uczucia?

Tina Oziewicz, Aleksandra Zając

(okładka miękka)

22,19 
Wysyłka dzisiaj

Aleksandra Zając

Aleksandra Zając (urodzona w 1988 roku) dowcipna ilustratorka książki dla dzieci o wdzięcznym tytule Co robią uczucia?. Uzupełnia swoimi szkicami treść i pobudza wyobraźnię, a jednocześnie zapewnia przyjemność lektury, zarówno u małych, jak i dużych czytelników.

Aleksandra Zając jest absolwentką Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Na co dzień zajmuje się projektowaniem graficznym i rysowaniem, aczkolwiek nie pogardzi lepieniem w glinie. Wzięła udział w międzynarodowym konkursie na projekt ilustrowanej książki dla dzieci - JASNOWIDZOWIE 2014 - jej charakterystyczne "Dziksy" znalazły się w finale tego konkursu.

Książka z ilustracjami Aleksandry Zając Co robią uczucia? miała swoją oficjalną premierę we wrześniu 2020 roku w Wydawnictwie Dwie Siostry. Książka bardzo szybko podbiła serca młodych czytelników i ich rodziców, i cieszy się ogromną popularnością. Minimalistyczny styl ilustratorki, przyjazne postacie, a przede wszystkim przekaz płynący z jej rysunków wzbudza pozytywne uczucia i sprawia przyjemność czytelnikowi. Jednocześnie nie wymusza umiejętności czytania - samo przeglądanie ilustracji może zainteresować i pobudzić kreatywne myślenie. Rysunki Aleksandry Zając mogą stanowić fantastyczną inspirację ilustratorską.

Ładowanie...