Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Aleksandra Zając

 (1 produktów)

Co robią uczucia?

(okładka twarda)

5/5
22,23 34,90 zł −36%
Dostępne od 2021-11-05

Aleksandra Zając

Aleksandra Zając (urodzona w 1988 roku) dowcipna ilustratorka książki dla dzieci o wdzięcznym tytule Co robią uczucia?. Uzupełnia swoimi szkicami treść i pobudza wyobraźnię, a jednocześnie zapewnia przyjemność lektury, zarówno u małych, jak i dużych czytelników.

Aleksandra Zając jest absolwentką Wydziału Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Na co dzień zajmuje się projektowaniem graficznym i rysowaniem, aczkolwiek nie pogardzi lepieniem w glinie. Wzięła udział w międzynarodowym konkursie na projekt ilustrowanej książki dla dzieci - JASNOWIDZOWIE 2014 - jej charakterystyczne "Dziksy" znalazły się w finale tego konkursu.

Książka z ilustracjami Aleksandry Zając Co robią uczucia? miała swoją oficjalną premierę we wrześniu 2020 roku w Wydawnictwie Dwie Siostry. Książka bardzo szybko podbiła serca młodych czytelników i ich rodziców, i cieszy się ogromną popularnością. Minimalistyczny styl ilustratorki, przyjazne postacie, a przede wszystkim przekaz płynący z jej rysunków wzbudza pozytywne uczucia i sprawia przyjemność czytelnikowi. Jednocześnie nie wymusza umiejętności czytania - samo przeglądanie ilustracji może zainteresować i pobudzić kreatywne myślenie. Rysunki Aleksandry Zając mogą stanowić fantastyczną inspirację ilustratorską.

Ładowanie...