Xi

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Agnieszka Lasota

   (3 produktów)

  Trening umiejętności emocjonalnych i społecznych dzieci

  Agnieszka Lasota

  (okładka okładka teczka)

  58,99 
  Wysyłka 24 godziny

  Nastolatek w kryzysie

  Agnieszka Lasota

  (okładka teczka)

  68,89 
  Wysyłka 24 godziny

  Emocje komunikacja akceptacja

  Dominika Jońca SM, Agnieszka Lasota

  (okładka miękka)

  60,39 
  Wysyłka 24 godziny

  Agnieszka Lasota

  Agnieszka Lasota jest psychologiem dziecięcym, trenerką i socjoterapeutką oraz nauczycielką akademicką. Magisterium oraz doktorat z psychologii obroniła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie pracuje na stanowisku adiunkta w Instytucie Psychologii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

  Od zawsze fascynował ją fenomen rozwoju człowieka, podobnie jak emocje, komunikacja, rodzina i edukacja. Z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi pracuje już od ponad dwudziestu lat. W swojej karierze pracowała już jako psycholog - socjoterapeutka oraz psycholog przedszkolny, wspierając rozwój dzieci oraz prowadząc poradnictwo z elementami coachingu dla rodziców. Od ponad 16 lat prowadzi szkolenia i warsztaty dla psychologów, pedagogów i nauczycieli.

  W swoim dorobku posiada także doświadczenie w roli trenerki podczas szkoleń tematycznych z zakresu psychologii rozwoju, zaburzeń, wspierania i terapii dzieci oraz młodzieży; kompetencji miękkich; prawidłowej komunikacji i relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem, uczniem a nauczycielem. Prowadzi także warsztaty dla dzieci w wieku szkolnym na temat radzenia sobie z trudnymi emocjami. Od lat współpracuje również ze szkołami i przedszkolami, gdzie poprzez konsultacje, warsztaty i szkolenia wspiera dyrekcję i nauczycieli.

  Na co dzień jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. W wolnych chwilach oddaje się pasji, którą jest fotografia otaczającej przyrody, uwielbia podróżować i czytać kryminały.

  Ładowanie...