Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Agnieszka Lasota

 (3 produktów)

Trening umiejętności emocjonalnych i społecznych dzieci

Agnieszka Lasota

(okładka teczka)

5/5
56,69 65,00 zł −13%
Wysyłka 24 godziny

Emocje komunikacja akceptacja

Dominika Jońca SM, Agnieszka Lasota

(okładka miękka)

5/5
61,59 75,00 zł −18%
Wysyłka 24 godziny

Modelowanie procesów produkcyjnych z wykorzystaniem diagramów aktywności języka UML i sieci Petriego

Agnieszka Lasota

(okładka miękka)

34,19 42,00 zł −19%
Wysyłka 24 godziny

Agnieszka Lasota

Agnieszka Lasota jest psychologiem dziecięcym, trenerką i socjoterapeutką oraz nauczycielką akademicką. Magisterium oraz doktorat z psychologii obroniła na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie pracuje na stanowisku adiunkta w Instytucie Psychologii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Od zawsze fascynował ją fenomen rozwoju człowieka, podobnie jak emocje, komunikacja, rodzina i edukacja. Z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi pracuje już od ponad dwudziestu lat. W swojej karierze pracowała już jako psycholog - socjoterapeutka oraz psycholog przedszkolny, wspierając rozwój dzieci oraz prowadząc poradnictwo z elementami coachingu dla rodziców. Od ponad 16 lat prowadzi szkolenia i warsztaty dla psychologów, pedagogów i nauczycieli.

W swoim dorobku posiada także doświadczenie w roli trenerki podczas szkoleń tematycznych z zakresu psychologii rozwoju, zaburzeń, wspierania i terapii dzieci oraz młodzieży; kompetencji miękkich; prawidłowej komunikacji i relacji pomiędzy dzieckiem a rodzicem, uczniem a nauczycielem. Prowadzi także warsztaty dla dzieci w wieku szkolnym na temat radzenia sobie z trudnymi emocjami. Od lat współpracuje również ze szkołami i przedszkolami, gdzie poprzez konsultacje, warsztaty i szkolenia wspiera dyrekcję i nauczycieli.

Na co dzień jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. W wolnych chwilach oddaje się pasji, którą jest fotografia otaczającej przyrody, uwielbia podróżować i czytać kryminały.

Ładowanie...