Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Adam Stern

 (1 produktów)

Z pamiętnika początkującego psychiatry

(okładka miękka)

5/5
31,28 39,99 zł −22%
Wysyłka 24 godziny

Adam Stern

Adam Stern to psychiatra i autor publikacji naukowych oraz artykułów popularnonaukowych o medycynie. Jest związany z Beth Israel Deaconess Medical Center i Harvard Medical School. Czasami jego teksty pojawiają się również w czasopismach, wśród których można wymienić New England Journal of Medicine, Journal of the American Medical Association oraz American Journal of Psychiatry.

Jako student uczestniczył w prestiżowym programie rezydenckim, zorganizowanym na oddziale psychiatrycznym. To wydarzenie mocno wpłynęło na jego karierę w psychiatrii. Razem z innymi studentami, którzy mogli się poszczycić znacznymi osiągnięciami naukowymi, Adam Stern poznał najcięższe przypadki kliniczne i wyzwania, jakie współczesny świat postawił przed psychiatrami.

Adam Stern studiował na Brown University i SUNNY Upstate Medical University oraz wziął udział w programie naukowym Harvard Longwood Psychiatry. Wspomnienia z praktyki lekarskiej opisuje w swoich artykułach i książce. Ponadto występował w CNN podczas pandemii Covid-19, omawiając wpływ tego wydarzenia na zdrowie psychiczne. Co ciekawe, Adam Stern jest również autorem komiksów Shrunk MD, w których nawiązuje do medycyny, psychiatrii oraz swoich doświadczeń życiowych.

"Z pamiętnika początkującego psychiatry" - Adam Stern wspomina swój udział w programie badawczym dla studentów, zorganizowanym na prawdziwym oddziale psychiatrycznym. Tę niesamowitą opowieść młodego psychiatry, który już jako student badał nietypowe choroby psychiczne, warto polecić wszystkim osobom zainteresowanym psychologią i psychiatrią. Autor opowiada o wewnętrznej przemianie, jaką trzeba przejść, by zostać dobrym psychiatrą.

Ładowanie...