Xi
cofnij do Książki

Kategorie

Dostępność

Zakres cenowy


Wydawca

  Ocena

  Adam Kopeć

   (1 produktów)

  Excel SuperHero. Czyli od zera do Bohatera w pracy

  (okładka okładka miękka)

  38,09 
  Wysyłka dzisiaj

  Adam Kopeć

  Adam Kopeć - miłośnik programu Microsoft Excel, certyfikowany szkoleniowiec i videobloger. Ukończył studia na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Pracował w różnych firmach technologicznych. W 2013 r. zdobył certyfikat Microsoft Office Specialist Excel 2010. Jest laureatem prestiżowej nagrody Microsoft Most Valuable Professional.

  Obecnie koncentruje się na rozwijaniu własnej firmy szkoleniowej i doradczej. Prowadzi bloga edukacyjnego "Excel i Adam" i kanał na Youtubie pod tym samym tytułem. Projektuje szkolenia z Microsoft Office dla biznesu i osób indywidualnych. Wspiera firmy w procesie automatyzacji pracy i rozwijania umiejętności technicznych pracowników. Internautom udostępnia bezpłatne webinary oraz materiały szkoleniowe na platformie edukacyjnej Udemy. Publikuje tematyczne artykuły na specjalistycznych stronach dla osób zainteresowanych zagadnieniami z zakresu Excela, VBA, Power Query i PowerBI Desktop.

  We współpracy z magazynem "Komputer Świat" wydał kilka książek dotyczących możliwości aplikacji Microsoft Office np. "MIstrz Excela w 20 dni. Kurs z ćwiczeniami", "Excel SuperHero. Czyli od zera do Bohatera w pracy", "Excel w przykładach. Zaawansowane funkcje krok po kroku".

  Ładowanie...