Xi

Adam Kopeć

 (2 produktów)

Mistrz Excela w 20 dni. Kurs z ćwiczeniami

Adam Kopeć

(okładka miękka)

33,69 
Wysyłka dzisiaj

Excel SuperHero. Czyli od zera do Bohatera w pracy

Adam Kopeć

(okładka miękka)

43,99 
Wysyłka dzisiaj

Adam Kopeć

Adam Kopeć - miłośnik programu Microsoft Excel, certyfikowany szkoleniowiec i videobloger. Ukończył studia na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Pracował w różnych firmach technologicznych. W 2013 r. zdobył certyfikat Microsoft Office Specialist Excel 2010. Jest laureatem prestiżowej nagrody Microsoft Most Valuable Professional.

Obecnie koncentruje się na rozwijaniu własnej firmy szkoleniowej i doradczej. Prowadzi bloga edukacyjnego "Excel i Adam" i kanał na Youtubie pod tym samym tytułem. Projektuje szkolenia z Microsoft Office dla biznesu i osób indywidualnych. Wspiera firmy w procesie automatyzacji pracy i rozwijania umiejętności technicznych pracowników. Internautom udostępnia bezpłatne webinary oraz materiały szkoleniowe na platformie edukacyjnej Udemy. Publikuje tematyczne artykuły na specjalistycznych stronach dla osób zainteresowanych zagadnieniami z zakresu Excela, VBA, Power Query i PowerBI Desktop.

We współpracy z magazynem "Komputer Świat" wydał kilka książek dotyczących możliwości aplikacji Microsoft Office np. "MIstrz Excela w 20 dni. Kurs z ćwiczeniami", "Excel SuperHero. Czyli od zera do Bohatera w pracy", "Excel w przykładach. Zaawansowane funkcje krok po kroku".

Ładowanie...