Antony (Bethany Kris) - tantis.pl
Xi

Antony

Bethany Kris

(okładka miękka)

5/5
Wydawnictwo: NieZwykłe
Liczba stron: 222

SUPER CENA

Cena detaliczna: 41,90 zł

26,89 zł

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 25,69 zł

Opis

On nie łamie zasad. Ona jest córką szefa.

Antony Marcello już jako dziecko był nauczony, że musi przestrzegać reguł. Zawsze, w każdej sytuacji. Mafia była wszystkim, co znał. Dawno temu ślubował jej wierność i posłuszeństwo. Kiedy szef nakazywał mu wykonać jakiekolwiek zadanie, Antony nie zastanawiał się ani razu.

Zasady były dla niego najważniejsze. Aż do teraz.

Kiedy po raz pierwszy spotkał Cecelię Catrolli, ta zagroziła mu, że go zastrzeli. To spodobało się Antonemu. Ona mu się spodobała. Cecelia była jednak zakazana. Była córką bossa.

Wkrótce wszystko się zmieni.

Gdy Cosa Nostra, której Antony wierzył przez całe życie, zabierze mu najlepszego przyjaciela, w końcu mężczyzna uświadomi sobie, że przestrzeganie reguł może nie być w życiu najważniejsze. Być może nadszedł czas, aby je złamać.

Opis pochodzi od wydawcy.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3276541
Tytuł Antony
Autor Bethany Kris
Wydawnictwo NieZwykłe
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 222
Data premiery 2022-08-11
Rok wydania 2022
Wymiary produktu [mm] 205 x 140
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.25
Cena detaliczna 41,90 zł
Nasza cena 26,89 zł
Powiązane tematy: Dzień Matki 2023

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Wioleta K.

Klient niezweryfikowany

4/5
| 20-09-2022 | Recenzja zweryfikowana
Tę parę mieliśmy okazję poznać przy trzech opowieściach o ich synach. Tym razem możemy zagłębić się w historię rodziców, która wcale nie była usłana różnymi, która nie była idealna. Chyba jak każda miłość ma swoje jasne i ciemne strony. Miłość, która razi piorunem, która jest nieprzewidywalna. Taka była miłość Antonego i Ceceli.

Ona temperamentna, zdecydowana kobieta, która stawia na swoim. On od początku w niej zakochany, oddany i nie widzący nikogo innego. Ale z czasem wszystko się zmienia i pojawia się na ich drodze sporo nieporozumień, bólu i tęsknoty.

Książka, która pokazuje, że do miłości trzeba dojrzeć. Jest niczym piękny kwiat, który przechodzi różne fazy tak samo ich relacja. Cecelia wykreowana naprawdę na idealną kobietę mafiosa, która nie boi się niczego, która kocha męża, ale też ma swoje wątpliwości, swoje boleści i swoje przemyślenia.

Naprawdę fajny pomysł na to, aby opisać również historię osób, rodziców, aby zobaczyć, że każda para musi się dotrzeć, musi się siebie wzajemnie nauczyć i pokazać na co ich stać.

Przyjemnie spędziłam z nią czas.

Tatiasza i.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 16-09-2022 | Recenzja zweryfikowana
„Zasady były dla niego najważniejsze. Aż do teraz.” „Antony” jest czwartą częścią cyklu „Filthy Marcellos” i opowiada historię rodziców dobrze nam znanych z wcześniejszych części braci Marcello. Podobało mi się to zagranie, cofamy się do przeszłości i widzimy jak rodzina Marcello rosła w siłę. Antony Marcello doskonale zna reguły panujące w mafii. Od zawsze wie, że na pierwszym miejscu powinien i musi stawiać mafię, a później dopiero jest cała reszta. Mężczyzna przestrzega reguł, złożył przysięgę posłuszeństwa i wierności. Nigdy nie wahał się by wykonać rozkaz. Kiedy na jego drodze stanęła Cecelia Catrolli, córka bosa i zakazany owoc, mężczyzna od pierwszej chwili, pierwszego wejrzenia poczuł, że to jest idealna kobieta dla niego. Zadziorna, pewna siebie, nie przebierająca w słowach, zawładnęła jego sercem i umysłem. Gdy mafia, którą zawsze stawiał na pierwszym miejscu, odbiera mu przyjaciela, w Antonym narasta bunt i sprzeciw. Czy mężczyzna odważy się złamać zasady? Krótki romans mafijny, który intryguje i niepokoi. Akcja toczy się swoim rytmem, niesie zróżnicowane emocje. Rewelacyjne, płynne dialogi, cięte riposty – wywoływały uśmiech. Cecelia i Antony, obydwoje skradli moje serce, on ma zadatki na prawdziwego, silnego, bezwzględnego bossa – to jego marzenie. Z jednej strony bezwzględny, okrutny, a z drugiej kochający i wyrozumiały. Obydwoje od samego początku wiedzieli, że są sobie przeznaczeni, z determinacją walczą o swoją miłość. Zaskakujące i ciekawe uzupełnienie serii, widzimy jak to wszystko się zaczęło. Całość nabiera nowy wymiar, wszystko ze sobą współgra. Trudna i niebezpieczna droga na szczyt, pokonywanie przeciwności, determinacja, ogromne poczucie sprawiedliwości. Wyraźnie ukazane uczucia, ich moc i siła. Prawdziwa przyjaźń, lojalność i zemsta. Przyjemny, zaskakujący, wciągający romans mafijny. Idealne uzupełnienie wcześniejszych części. Ukazuje siłę uczucia, które przychodzi niespodziewanie i zmienia życiowe priorytety. Bardzo polecam całą serię.

Barbara D.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 17-08-2022 | Recenzja zweryfikowana
„Zasady były dla niego najważniejsze. Aż do teraz” Po poprzednich tomach serii byłam ciekawa historii ojca Dantego, Giovanniego i Luciana—Antony’ego. Antony jest mężczyzna dla którego Costra Nostra była na pierwszym-najważniejszym miejscu w jego życiu. Kodeks to świętość i przywilej dla wybranych. Pierwsze spotkanie z córką bossa- Cecelii Catrolli powoduje, że jego życie się zmienia. Późniejsze wydarzenia sprawiają, że zasady którymi się kierował ulegają zmianie. Dla Antony’ego wybór był prosty…ale czy słuszny? Wspaniale było ponownie przenieść się do rodziny Marcellos. Poznanie szczegółów z życia Antony’ego i relacji z żoną. Jestem pod wrażeniem podejmowanych decyzji mężczyzny, który potrafił dostosować się do wydarzeń w życiu. Choć lektura nie ocieka brutalnością to w niektórych momentach byłam przerażona bezwzględnością czynów doprowadzających do zamierzonego celu. Historia pokazuje, że czasem należy nie kierować się zasadami, które były wpajane przez lata, bo w życiu jest coś ważniejszego. Bardzo podobało mi się stosunek Antony’ego do Cecelii, która potrafiła w mężczyźnie wzniecić nowe- nieznane uczucia. Książka jest świetnym dopełnienie serii ukazanym z perspektywy głównego bohatera. Jeśli czytaliście poprzednie tomy to zachęcam do przeczytania tej książki, a jeśli nie znacie tej serii to koniecznie sięgnijcie po wszystkie tomy serii. Naprawdę warto. Gorąco polecam.

Joanna L.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 10-08-2022 | Recenzja zweryfikowana
Wydawać by się mogło, że o mafii zostało powiedziane już wszystko. Nic bardziej mylnego, bowiem zwłaszcza w obecnie wydawanych pozycjach, pomija się jej kształt z ubiegłych lat. A przecież ci, którzy są teraz ojcami i dziadkami, kiedyś mierzyli się z podobnymi problemami co ich potomkowie. A może nie? "Antony" to opowieść o głowie rodu Marcello ukazująca najważniejsze wydarzenia z jego życia. Podzielona na cztery części, przy czym w każdej dowiemy się czegoś ważnego o rodzinie jak i o samym Antonym. Pierwsza odsłona to wstąpienie Tony'ego do Cosa Nostry oraz to, co działo się w jego życiu przed staniem się pełnoprawnym członkiem rodziny mafijnej. W kolejnej skupiamy się bardziej na jego sprawach prywatnych, a głównie na poznaniu miłości jego życia- ukochanej żony Cecelii, która była córką ówczesnego dona. Trzecia część ukazuje trzy strony życia Antonego- jako kochającego męża, członka mafii ale i biznesmena. Znajdziemy tu także opisy narodzin Dante i Gio. W ostatnim wycinku z historii głowy rodu przeczytamy o pojawieniu się Luciana w jego rodzinie. Ale to także opowieść o zwątpieniu w Cosa Nostrę, zmianach, które nadeszły i stratach, które miały ogromny wpływ na mafię i Antonego. Przez całą powieść widzimy niesamowitą i wyjątkową przyjaźń jaka łączyła go z Johnem i Pauliem. Podziwiamy jego brutalność i wrodzony zmysł do bycia szefem. Ale także widzimy jego serce- pełne miłości i mądrości, przeznaczone jednak tylko dla drogich mu osób. Jakby nie patrzeć- poznanie tego człowieka to naprawdę ciekawe doświadczenie. "Antony" to czysta perfekcja. Idealne dopełnienie znanej nam już trylogii poprzez opowiedzenie początków Rodziny Marcello. To także wprowadzenie w tematykę Cosa Nostry oraz zmian, jakich w niej zaszły zanim mieliśmy okazję przyjrzeć się tej starej jak świat działalności w opowieściach o Lucianie, Giovannim i Dante. Narracja Bethany-Kris jest zniewalająca i niezależnie od tego, czy tworzy historie niemal pięciuset stronicowe czy ledwie przekraczające dwieście- wciąga nas w otchłań, z której nie chcemy się wydostać, dopóki nie dobrniemy do końca przedstawianej przez nią opowieści. I z Antonym tak właśnie jest- chłonęłam każde słowo zawarte w tej krótkiej powieści i nie było siły, która odciągnęłaby mnie od czytania. Nie wiem jakimi magicznymi mocami dysponuje Autorka, ale zaangażowanie w prezentowaną przez nią historię przyszło mi od razu, dzięki czemu towarzyszyło mi mnóstwo emocji. I choć poznajemy tu tylko niektóre wycinki z życia głównego bohatera, to tworzą one idealny całokształt człowieka jakim był i jakim się stał, bo ukazują one to, co najważniejsze. To świetna w każdym calu książka, którą polecam, zarówno fanom Filthy Marcellos (absolutny must-read!) jak i osobom nieznającym serii (bo to idealny powód, by się w niej zakochać).

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne

Produkty od Autora:

3/5

25,69 zł

5/5

25,69 zł

5/5

25,69 zł

Ładowanie...