Angielski w tłumaczeniach. Business część 1. Poziom podstawowy
Chcesz swobodnie mówić biznesowym angielskim w pracy lub na uczelni? Zależy Ci na tym, aby przyswoić słownictwo i zwroty używane w środowisku biznesowym? Jeśli tak, nasza książka jest właśnie dla Ciebie! Oto pierwsza część kursu Angielski w tłumaczeniach. Business, dzięki której rozwiniesz swój biznesowy angielski na poziomie podstawowym. Książka zawiera około 1000 najważniejszych słówek iCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Preston Publishing
- Serie: W tłumaczeniach, Angielski w tłumaczeniach
- Data premiery: 2021-05-04
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 168
- Wymiary: 241 x 174
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3016014
Tytuł
Angielski w tłumaczeniach. Business część 1. Poziom podstawowy
Autorzy
Wydawnictwo
Język
angielski, polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
168
Typ okładki
miękka
Wydanie
6
Data premiery
2021-05-04
Rok wydania
2021
Wymiary
241 x 174
Waga
0.32 kg
Wysokość
174 mm
Długość
241 mm
Głębokość
10 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
175 mm
Nasza cena
47,19 zł
Opinie i recenzje książki Angielski w tłumaczeniach. Business część 1. Poziom podstawowy
5,0/5
3 recenzje
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Paweł B.2025-08-25Recenzja zweryfikowana
- Natalia W.2022-05-18Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










