Amerykańscy marzyciele. Kapitan Ameryka. Tom 8
Po tym, jak został wplątany w międzynarodową sieć intryg, Bucky Barnes walczy o życie w rosyjskim gułagu. Steve Rogers ściga się z czasem, by uratować przyjaciela, ale czy zdoła przekonać do swoich racji świat, w którym - jak się zdaje - nie ma już miejsca dla Kapitana Ameryki? Niedługo potem w Nowym Jorku wybuchają zamieszki, dawny przyjaciel zmienia się we wroga, a sam Steve Rogers niespodziewanCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Egmont
- Serie: Kapitan Ameryka
- Data premiery: 2023-02-22
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 420
- Wymiary: 268 x 179
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3324503
Tytuł
Amerykańscy marzyciele. Kapitan Ameryka. Tom 8
Autorzy
praca zbiorowa, Ed Brubaker
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
420
Typ okładki
twarda
Wydanie
I
Data premiery
2023-02-22
Rok wydania
2023
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
268 x 179
Waga
1.31 kg
Wysokość
179 mm
Długość
170 mm
Głębokość
260 mm
Wiek od (lata)
16
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
175 mm
Nasza cena
144,39 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Amerykańscy marzyciele. Kapitan Ameryka. Tom 8” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










