Algebra abstrakcyjna
Wydanie niniejszej książki związane jest z przyznaniem panu profesorowi A.P. Wojdzie w 2017 roku Nagrody im. A. Hoborskiego, matematyka, pierwszego rektora Akademii Górniczej. Publikacja może służyć jako podręcznik dla studentów roku drugiego i następnych kierunku matematyka, gdyż jej autor od wielu lat wykłada algebrę abstrakcyjną na Wydziale Matematyki Stosowanej AGH. W swojej monografii zgromadCzytaj więcej
- Wydawnictwo: AGH
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 278
- Wymiary: 244 x 166
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3147193
Tytuł
Algebra abstrakcyjna
Autor
Producent
Klasa
Brak informacji
Typ publikacji
tradycyjny podręcznik
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
278
Typ okładki
twarda
Rok wydania
2019
Wymiary
244 x 166
Waga
0.46 kg
Wysokość
166 mm
Długość
244 mm
Głębokość
22 mm
Szerokość
165 mm
Nasza cena
33,94 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Algebra abstrakcyjna” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









