Xi

Odkryj rewelacyjne przepisy, przeznaczone dla osób zmagających się z chorobą Hashimoto. Joanna Zielewska przygotowała aż 180 prostych pomysłów na zbilansowane dania. Te smaczne potrawy mają pomóc w ugaszeniu stanu zapalnego, utrzymaniu odpowiedniej wagi i zapanowaniu nad zmianami nastroju. Dzięki nim możesz zadbać o zdrowie oraz zaproponować ciekawe dania swojej rodzinie. Odkryj wspaniałe pomysły na regularne posiłki!

"180 dań do pudełka. Hashimoto" to znakomita propozycja dla wszystkich zabieganych osób. Znajdziesz tu proste przepisy na dania, które przygotujesz bardzo szybko. Przy chorobie Hashimoto niezwykle ważne jest zwracanie uwagi na regularność posiłków. Dlatego właśnie Joanna Zielewska przybywa z pomocą i poradami, ułatwiającymi opracowanie dobrego planu żywieniowego. Obecnie w Polsce coraz więcej osób zmaga się z Hashimoto. Na szczęście można poradzić sobie z szybko zdiagnozowaną chorobą, pamiętając o leczeniu oraz dietetycznych posiłkach.

"180 dań do pudełka. Hashimoto" to pozycja, w której znajdziesz pomysły na świetne dania pudełkowe. Domowe, smaczne, a także zdrowe posiłki są znakomitym sposobem na dbanie o zdrowie. Przygotujesz je z łatwych do znalezienia składników. Sprawdzą się w domu, w szkole i w pracy! Joanna Zielewska proponuje lekkie dania na cały miesiąc, bez niepotrzebnych wyrzeczeń oraz dietetycznej przesady. Korzystając z porad autorki, możesz przygotować smaczny i zdrowy posiłek dla rodziny lub znajomych. Zaskocz przyjaciół ciekawymi potrawami!

Joanna Zielewska jest znaną dziennikarką i dietetyczką. Jej artykuły można znaleźć w popularnych czasopismach, a obecnie autorka pisze również książki. Przez wiele lat zmagała się z utrzymaniem odpowiedniej wagi, dokładnie poznając problemy osób walczących z nadwagą. Co ciekawe, specjalne napoje oraz popularne porady dietetyczne nie pomagały. Jednak dzięki specjalistycznej wiedzy mogła pokonać to wyzwanie. Studia, kursy i warsztaty ułatwiły jej zdobycie informacji przekazywanych przez wybitnych dietetyków. W ten sposób zaczęła korzystać z planu opracowanego zgodnie z odkryciami naukowymi oraz wskazówkami lekarzy. Takie rozwiązanie okazało się bardzo skuteczne i pomogło autorce podczas jej dietetycznej walki.

Autorka dzieli się teraz swoją szeroką wiedzą o zdrowiu i zdrowym żywieniu. Korzystając z ogromnego doświadczenia oraz zdobytych informacji naukowych, pisze książki i artykuły. Pracuje również jako dietetyczka oraz psychodietetyczka, prowadząc zajęcia terapeutyczne i warsztaty o zdrowiu.

W kategorii "Książki kucharskie" możesz znaleźć wiele przepisów na smaczne i zdrowe potrawy!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

O Autorze


3234688
Ładowanie...