100 wesel i zaginięcie

  1 recenzja

Najpierw kwiaty, potem wiersze, wreszcie śmierć. Gdy Emilia Brzeska robiła zdjęcia na setnym weselu w swojej karierze nie sądziła, że jej przyjaciółka, uczestnicząca w imprezie, tej samej nocy zaginie bez śladu. Poszukiwania Natalii nie przynoszą rezultatu, a wkrótce zostaje znalezione ciało innej dziewczyny. Wiele wskazuje na to, że za zbrodnią stoi tajemniczy adorator Natalii i że tym razem Czytaj więcej

więcej parametrów

O książce

Najpierw kwiaty, potem wiersze, wreszcie śmierć.
Gdy Emilia Brzeska robiła zdjęcia na setnym weselu w swojej karierze nie sądziła, że jej przyjaciółka, uczestnicząca w imprezie, tej samej nocy zaginie bez śladu. Poszukiwania Natalii nie przynoszą rezultatu, a wkrótce zostaje znalezione ciało innej dziewczyny. Wiele wskazuje na to, że za zbrodnią stoi tajemniczy adorator Natalii i że tym razem na jego celowniku znalazła się sama Emilia

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3008237
Tytuł
100 wesel i zaginięcie
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
296
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2021-04-22
Rok wydania
2021
Wymiary
196 x 127
Waga
0.23 kg
Wysokość
127 mm
Długość
196 mm
Głębokość
18 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
125 mm
Nasza cena
25,89 zł

Opinie i recenzje książki 100 wesel i zaginięcie

5,0/5
 
1 recenzja
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Małgorzata B. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2021-05-10Recenzja zweryfikowana
    To już setne wesele, na którym Emilia Brzeska będzie uwieczniać piękne i ulotne chwile swoim aparatem. Ale co się dotychczas raczej nie zdarzało, będzie również gościem. Impreza zapowiada się znakomicie, piękna panna młoda, przystojny pan młody, cudowna oprawa, wszystko dopięte na ostatni guzik. Nikt z uczestników wesela nie przepuszczał, że tak się ono zapisze w ich pamięci. Przyjaciółka Emilii, Natalia, po kłótni z chłopakiem, opuściła lokal i zniknęła. Nikt nie ma pojęcia, gdzie się udała. Gdy nie ma jej nadal w kolejnym dniu rozpoczynają się poszukiwania. Jednak nie przynoszą one żadnego rezultatu. Emilia bierze sprawy w swoje ręce i zaczyna prywatne śledztwo. Czuje się odpowiedzialna za zniknięcie Natalii. Gdy zostaje odnalezione ciało młodej kobiety, Emilia wstrzymuje oddech. Czyżby to ciało przyjaciółki? Intensywne działania Emilii nie wszystkim się podobają. Otrzymuje wkrótce bukiety kwiatów od nieznajomego. Ale żeby było ciekawiej i groźniej, na tym się nie kończy. Pogróżki, włamanie do mieszkania, wrażenie, że jest śledzona. Dzięki tym elementom Emilia nagle staje się obiektem zainteresowania. Czyżby sprawca zniknięcia Natalii teraz miał na celowniku Emilkę? Czy grozi jej niebezpieczeństwo? Czy ma to związek ze zniknięciem koleżanki? Jeszcze kilka chwil cierpliwości i przekonacie się sami …
    Ta lektura to drugi tom z cyklu o przygodach Emilki, bawiącej się w detektywa. To lekka powieść, pomimo że główna fabuła ma rys kryminalny. Ale to kryminał w lekkim wydaniu, z przymrużeniem oka, sporą dawką dobrego nastroju i humoru. Miłe spędza się czas w towarzystwie Emilii, nie sposób się nudzić, bohaterka dba o nasze dobre samopoczucie. Również jej sposób bycia, charakter, podejście do życia, ciągłe poszukiwanie miłości życia sprawiają, że się ją lubi, miło się tropi sprawcę u jej boku. Na pewno w tej opowieści nie znajdziecie brutalnych scen morderstw i widoku krwi, w tym zakresie autorka nas oszczędza. Bohaterowie realni i normalni, z wadami i zaletami, których darzy się sympatią od pierwszych stron. Trochę zabrakło mi w tej powieści większych emocji i wrażeń, tajemniczego klimatu i napięcia, obgryzania paznokci i wypieków na twarzy. Trzeba jednak przyznać, że autorka potrafi zwieść czytelnika i trzymać w niepewności. A to oznacza, że rozwiązanie klaruje się na samym końcu … I jest zaskakujące …
    Satysfakcjonująca i znakomita lektura na wiosenne wieczory. Jestem przekonana, że jak poznacie Emilkę to się polubicie. I będziecie się doskonale bawić w jej doborowym towarzystwie.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność

Zobacz również

Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka