Żyli długo i szczęśliwie, póki nie umarli. Nieznane baśnie braci Grimm. Świeżym okiem
Bracia Grimm nie dla dzieci. Bez upiększeń, bez cenzury i bez prawienia morałów – za to z mocnymi ilustracjami pełnymi charakteru i czarnego humoru. Wybór 50 tekstów z pierwszego wydania baśni braci Grimm, nieprzekładanego dotąd na język polski.Przez pewien czas krwawa kiszka i wątrobianka mieszkały blisko siebie i któregoś dnia krwawa kiszka zaprosiła wątrobiankCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Dwie Siostry
- Serie: Świeżym Okiem
- Data premiery: 2023-09-27
- Okładka: twarda
- Liczba stron: 272
- Wymiary: 222 x 162
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3402623
Tytuł
Żyli długo i szczęśliwie, póki nie umarli. Nieznane baśnie braci Grimm. Świeżym okiem
Wydawnictwo
Serie:
Język
polski
Język oryginału
niemiecki
Liczba stron
272
Typ okładki
twarda
Wydanie
1
Data premiery
2023-09-27
Rok wydania
2023
Wymiary
222 x 162
Waga
0.54 kg
Wysokość
162 mm
Długość
145 mm
Głębokość
215 mm
Wiek od (lata)
18+
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
153 mm
Nasza cena
44,29 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Żyli długo i szczęśliwie, póki nie umarli. Nieznane baśnie braci Grimm. Świeżym okiem” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









