Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą do duchowej regresji

"Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą do duchowej regresji" to trzecia książka poświęcona tematyce życia po życiu autorstwa światowej sławy doktora Michaela Newtona. Autor po raz pierwszy ujawnia metody, jakich używa w swojej pracy, orz opisuje przebieg sesji regresji hipnotycznej znanej jako LBL, czyli Life Between Lives - Życie między wcieleniami. Jego książka to przełomowy, fascynujący Czytaj więcej

 • Wydawnictwo: Illuminatio
 • Data premiery: 2021-01-27
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 280
 • Wymiary: 204 x 145 x 20

"Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą do duchowej regresji" to trzecia książka poświęcona tematyce życia po życiu autorstwa światowej sławy doktora Michaela Newtona. Autor po raz pierwszy ujawnia metody, jakich używa w swojej pracy, orz opisuje przebieg sesji regresji hipnotycznej znanej jako LBL, czyli Life Between Lives - Życie między wcieleniami. Jego książka to przełomowy, fascynujący przewodnik po duchowej hipnoterapii, który powstał z myślą zarówno o jej praktykach, jak i czytelnikach zainteresowanych tematyką wędrówki dusz.

Dwie poprzednie książki Michaela Netwona zafascynowały czytelników na całym świecie, którzy zapragnęli odkryć swoje przeżycia przed narodzinami i po śmierci, poznać swoich duchowych przewodników i towarzyszy oraz cele, które mogą - a wręcz mają - osiągnąć w obecnym wcieleniu.

Michael Netwon jest znany na całym świecie ze swoich technik duchowej regresji, które przenoszą pacjentów hipnotycznych z powrotem do ich czasów w świecie duchowym. W książce "Życie między wcieleniami" autor ujawnia swoje metody krok po kroku. Jego empiryczne podejście do światów duchowych rzuca nowe światło na takie odwieczne pytania o to, kim jesteśmy, skąd pochodzimy i dlaczego tu jesteśmy.

Hipnoterapia jest rodzajem psychoterapii, w trakcie której stosuje się techniki hipnotyczne. Polega ona na doświadczeniu wglądu, odpamiętywaniu wspomnień, odreagowywaniu emocji i ich transformacji - a więc procesach, które zachodzą w stanie poszerzonej świadomości. Leczenie w hipnozie nie leczy bezpośrednio, ale działania terapeutyczne mają towarzyszące mu sugestie, wyobrażenia czy wizualizacje. Michael Newton jest specjalistą w tej dziedzinie, który w "Życiu między wcieleniami" korzysta z 25 lat własnych badań oraz ponad 7 tysięcy pacjentów.

Zdaniem autora wszyscy jesteśmy połączeniem energii, doświadczeń i nauk z niezliczonej ilości poprzednich wcieleń, a nasza wewnętrzna, nieśmiertelna jaźń nieustannie dąży do rozwoju i doskonałości. Książka "Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą duchowej regresji" to pełen praktycznych wskazówek i fascynujących spostrzeżeń podręcznik dla wszystkich zainteresowanych eksploracją własnego duchowego życia - i doskonalenia go. To wspaniałe przeżycie czytelnicze i jednocześnie bogate źródło wiedzy na temat hipnoterapii.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2954436
Tytuł
Życie między wcieleniami. Hipnoterapia drogą do duchowej regresji
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
280
Data premiery
2021-01-27
Rok wydania
2021
Wymiary produktu [mm]
204 x 145 x 20
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.31
Długość
204
Głębokość
145
Wysokość
20
Zobacz więcej
Recenzje
4,7/5
7 recenzji
 • 5
  5
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Wiktoria K. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-07-12
  Wspaniała książka nie moglam sie od niej oderwać dlatwgo przeczytałam ją w 1 dzień.
 • Helena S. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2021-02-17
  Autor w szczegółowy sposób opisuje seanse LBL od strony terapeuty (czy raczej hipnoterapeuty). Pomimo wielu rzetelnych informacji książka wprowadziła mnie w pewną dezorientację, jednak na tyle mnie zainteresowała, że zamierzam zgłębić temat.
 • Rafał B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-02-10
  Książka przeznaczona raczej dla osób interesujących się hipnoterapią. Jest to także dobre uzupełnienie wcześniejszych pozycji doktora Michaela Newtona. Ciekawa, pełna konkretnych informacji odnośnie tego typu terapii
 • Julita A. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-02-05
  Interesująca pozycja dla tych których interesuje życie po życiu. Kim byliśmy w poprzednich wcieleniach? Czy stan hipnozy pomoże otrzymać odpowiednie informacje na ten temat? Tym razem otrzymujemy wiedzę od podstaw dla hipnoterapeutów. Dr. Newton odkrył że możliwe jest przeniesienie pacjentów poza ich doświadczenia z aktualnego życia.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 5. marca, wtorek
0,00 zł

O Autorze


2954436
Ładowanie...