Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Życie między wcieleniami

Niemal od zarania dziejów naukowcy, filozofowie, duchowni i artyści poszukiwali odpowiedzi na trzy fundamentalne dla człowieka pytania: Kim jesteśmy? Skąd przychodzimy? Dokąd zmierzamy? Kluczem do ich odnalezienia może być wędrówka w głąb podświadomości i analiza wydarzeń, które miały miejsce poza trzema ziemskimi wymiarami."Życie między wcieleniami" to książka, która pokaże Ci drogę do nieodkrytyCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Illuminatio
 • Data premiery: 2021-01-27
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 276
 • Wymiary: 204 x 144

Niemal od zarania dziejów naukowcy, filozofowie, duchowni i artyści poszukiwali odpowiedzi na trzy fundamentalne dla człowieka pytania: Kim jesteśmy? Skąd przychodzimy? Dokąd zmierzamy? Kluczem do ich odnalezienia może być wędrówka w głąb podświadomości i analiza wydarzeń, które miały miejsce poza trzema ziemskimi wymiarami.

"Życie między wcieleniami" to książka, która pokaże Ci drogę do nieodkrytych dotychczas czasoprzestrzeni! Dzięki lekturze zrozumiesz, co sprowadziło Cię na Ziemię oraz jakie zadanie masz do wypełnienia tu i teraz.

Autor publikacji, doktor Michael Newton, to persona doskonale znana wszystkim zainteresowanym tematyką reinkarnacji, wędrówki dusz oraz wszechświatów równoległych. Międzynarodową rozpoznawalność i uznanie przyniosła mu opracowana samodzielnie metoda duchowej regresji LBL (ang. Life Between Lives - Życie między wcieleniami). Jej podstawą jest wprowadzenie pacjenta w stan hipnozy, podczas której w jego podświadomości otwiera się droga do zajrzenia w przeszłość własnej duszy.

Dzięki duchowej regresji można dowiedzieć się, kim byliśmy w poprzednich wcieleniach i jakie doświadczenia ukształtowały nasz los w obecnym życiu. Wnioski wyciągnięte z nabytej w ten sposób wiedzy pozwalają na uwolnienie się od negatywnych przekonań, nabranie poczucia sensu oraz kontakt z duchowymi przewodnikami, prowadzącymi nas na drodze do szczęścia i spełnienia.

Działalność doktora Newtona zmieniła życie setek tysięcy ludzi na całym świecie. Zarówno osobiści pacjenci autora, jak i czytelnicy jego książek - w tym "Życia między wcieleniami" oraz dwóch poprzedzających ją publikacji, "Wędrówka dusz" i "Przeznaczenie dusz" - znaleźli w regresji hipnotycznej drogę do lepszego samopoznania, zrzucenia dawno ciążących balastów i wciąż powtarzających się niekorzystnych dla siebie schematów zachowań. Wiedza na temat kolei losów własnej duszy przed narodzinami i po śmierci pomaga także w wybaczeniu sobie i innym, lepszego zrozumienia własnego charakteru i osobowości oraz zyskaniu wiary w lepszą przyszłość.

Treść "Życia między wcieleniami" obejmuje opis technik stosowanych przez doktora Newtona podczas seansów regresyjnych. Lektura daje więc okazję do bliższego przyjrzenia się warsztatowi wybitnego specjalisty i zyskania wielu praktycznych wskazówek przydatnych na drodze rozwoju osobistego.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3229646
Tytuł
Życie między wcieleniami
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
276
Data premiery
2021-01-27
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
204 x 144
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.32
Długość
145
Głębokość
205
Wysokość
21
Cena detaliczna
42,90 zł
Nasza cena
29,99 zł
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
2 recenzje
 • 5
  2
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Karolina B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-09-14
  Bardzo ciekawa książka, dająca wiele do myślenia, pozwala spojrzeć na nasze życie z szerszej perspektywy, dającą nadzieję, tak jak pozostałe pozycje dr Newtona napisana przystępnym językiem. Pozycja obowiązkowa dla osób rozwijających się duchowo.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 4. marca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 4. marca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 4. marca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 4. marca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 4. marca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 4. marca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 4. marca, poniedziałek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 4. marca, poniedziałek
0,00 zł

O Autorze


3229646
Ładowanie...