Zwycięzca bierze wszystko. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 3

  2 recenzje

Wsi spokojna, wsi wesoła... ale nie dla tej ekipy! Kiedy Dora, Miron i Joshua uciekają z Thornu i ukrywają się w domu na wsi, liczą na spokój, czas na lizanie ran i odpoczynek po chryi, w jaką wpędzili ich bogowie. Sielanka nie trwa długo. Awantury, nowe moce, emocjonalne burze, rodzinne tajemnice i potężni wrogowie znajdą ich nawet na końcu świata. Nie ma takiego miejsca na ziemi, w pCzytaj więcej

więcej parametrów

O książce

Wsi spokojna, wsi wesoła... ale nie dla tej ekipy!
Kiedy Dora, Miron i Joshua uciekają z Thornu i ukrywają się w domu na wsi, liczą na spokój, czas na lizanie ran i odpoczynek po chryi, w jaką wpędzili ich bogowie.
Sielanka nie trwa długo. Awantury, nowe moce, emocjonalne burze, rodzinne tajemnice i potężni wrogowie znajdą ich nawet na końcu świata.
Nie ma takiego miejsca na ziemi, w piekle czy w niebie, w którym ta trójka byłaby bezpieczna.
Dora Wilk nie uchyla się przed żadnym wyzwaniem, ale czy Sąd Ostateczny to nie za dużo dla wiedźmy?
  • Tom 1 - Złodziej dusz. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 1
  • Tom 2 - Bogowie muszą być szaleni. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 2
  • Tom 3 - Zwycięzca bierze wszystko. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 3
  • Tom 4 - Wszystko zostaje w rodzinie. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 4
  • Tom 5 - Egzorcyzmy Dory Wilk. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 5
  • Tom 6 - Na wojnie nie ma niewinnych. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 6

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
2840837
Tytuł
Zwycięzca bierze wszystko. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 3
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
528
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2020-04-15
Rok wydania
2020
Wymiary
210 x 135
Waga
0.55 kg
Wysokość
38 mm
Długość
210 mm
Głębokość
21 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
135 mm
Nasza cena
33,29 zł

Opinie i recenzje książki Zwycięzca bierze wszystko. Heksalogia o Dorze Wilk. Tom 3

5,0/5
 
2 recenzje
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Zuzanna K. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2020-09-08Recenzja zweryfikowana
    "Wsi spokojna, wsi wesoła... Taa... Ciekawe czy autor tych słów znał Dorę Wilk i jej wesołą kompanię"
    *
    Dora, Miron i Joshua szukają wytchnienia po ostatnich wydarzeniach i bałaganu w jaki wmieszali ich bogowie. Problem w tym, że to całe ukrywanie i odpoczynek nie wychodzą im najlepiej, ponieważ kłopoty zawsze znajdą sposób, aby dotrzeć do tej ekipy. Rodzinne tajemnicy, nowe i nieokiełznane moce, najemnicy, rewolucja oraz sąd ostateczny... Czy aby nie za dużo tego trochę, jak dla kogoś, kto próbuje odpocząć w ciszy i spokoju?
    *
    "Zwycięzca bierze wszytko" to trzeci tom Heksalogii o Dorze Wilk. Podobnie, jak poprzednie tomy ocieka zawrotną akcją i przyciąga do siebie magią, pogłębiając moją miłość do serii i jej bohaterów oraz zapewniając świetną rozrywkę w każdym jednym rozdziale.
    *
    W tym tomie dostajemy bardziej szczegółowe opisy nieba i piekła, reguł jakie tam obowiązują oraz mieszkańców tego systemu - w poprzednich częściach fabuła bardziej skupiła się na magicznych: wampirach, wiedźmach itp. Można więc powiedzieć, że wreszcie mamy szansę zobaczyć pełen obraz wykreowanego na potrzeby książki świata.
    *
    Nowe wątki i kontynuacja tych znanych z poprzedniego tomu ponownie zostały dopieszczone do perfekcji, nie zostawiając miejsca na niedopowiedzenia i niemal w pełni zadowalając mój apetyt czytelniczy – niemal, ponieważ Dory nigdy nie za wiele. Dodatkowo widzę też pozytywną zmianę u głównej bohaterki, która ostatecznie godzi się faktem, że daleko jej do "samotnej wilczycy" za jaką się uważała i godzi się z losem stworzenia stadnego. Ogromnie cieszę się również, że postacie z poprzedniego tomu nie zostały odsunięte na bok, ale powróciły również w tym: zwłaszcza mówię tu o mrocznym i intrygującym Baalu.
    *
    Jednak pomimo tego, że książka trzyma poziom mam do niej dwa zastrzeżenia. Po pierwsze drażniły mnie zbyt częste przypomnienia wydarzeń z poprzednich tomów- ciągłe wtrącenia odnośnie przeszłości były po prostu zbędne. Po drugie, jak sama na końcu zauważa Dora, ilość męskich postaci za bardzo zdominowała książkę... Przydałoby się w niej zdecydowanie więcej "kobiecości". Mieszane uczucia miałam też do relacji Dora/Miron/Joshua, ale z czasem przyzwyczaiłam się do nich i zaakceptowałam.
    *
    Podsumowując "Zwycięzca bierze wszytko" to moim zdaniem książka, którą się kocha lub nienawidzi -półśrodków nie ma. Ja osobiście pomimo drobnych minusików należę do tego pierwszego grona, a cała seria o Dorze Wilk, coś czuję, że bezpowrotnie mnie oczarowała.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność
Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka