Xi
 » Książki dla dzieci  » Wiek 6-8  » Książki kreatywne i rozwijające

Poznajcie świat zwierząt w zoo - ich zwyczaje, wygląd, wydawane odgłosy, spożywane posiłki! W ogrodzie zoologicznym nigdy nie jest nudno, co udowodni pracujący tu Pan Jaskółka i jego liczni przyjaciele!

Wszystko to w wyjątkowym zestawie edukacyjnym przygotowanym przez Wydawnictwo Albi, w skład którego wchodzi interaktywna mówiąca książka oraz elektroniczne pióro, za pomocą którego dzieci odkryją zawarte na kartach książki materiały - teksty, dźwięki, gry i zabawy. Lepszej alternatywy dla tabletów, telefonów i laptopów nie znajdziecie! A pióro kupujecie tylko raz i możecie korzystać z niego ze wszystkich produktów z popularnej serii "Czytaj z Albikiem".

Jak korzystać ze “Zwierząt w zoo. Zestawu z piórem. Czytaj z Albikiem”?

Unikatowy zestaw edukacyjny "Zwierzęta w zoo" składa się z atrakcyjnej, pełnej uroczych ilustracji i merytorycznie dopracowanych treści interaktywnej książki i elektronicznego pióra służącego do ich odczytywania. Pióro wyposażone jest w głośnik i sensor optyczny odczytujący materiały zawarte na kartach książki. Dzieci lokalizują ukryte na nich informacje i odtwarzają jako pliki dźwiękowe.

Bohaterem książeczki jest sympatyczny strażnik zoo, który opiekuje się zwierzętami w towarzystwie papugi i kotki. Zbliżają się jego urodziny, więc zwierzęta chcą zorganizować mu specjalny prezent. Żeby dowiedzieć się, co takiego wymyślili, dzieci muszą otworzyć książkę i posłuchać pasjonującej opowieści ślimaka Augustyna.

“Zwierzęta w zoo. Zestaw z piórem. Czytaj z Albikiem” - opinie

Zestaw "Zwierzęta w zoo" może być początkiem rewelacyjnej przygody w towarzystwie sympatycznego Albika. Lektura interaktywnej książki przy pomocy technologicznie innowacyjnego pióra zapewni świetną rozrywkę i edukację w jednym, której dzieci mogą oddać się samodzielnie. To także znakomita okazja, by zdobywać wiedzę i umiejętności, które można utrwalać za pomocą prostych quizów, testów i zadań o różnych stopniach trudności.

W książce zakodowano blisko 1200 nagrań - zabawnych odgłosów, dialogów, piosenek. To świetne rozwiązanie dla dzieci, które nie umieją lub nie lubią czytać - produkt wprowadzi w świat czytania i udowodni, że może to być wspaniała, angażująca i pobudzająca wyobraźnię rozrywka.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3371596
Ładowanie...