Źródła podmiotowości
Książka Taylora ma charakter podręcznika. Stanowi pewnego rodzaju historię filozofii nowożytnej. Jest zarazem ważnym głosem w dyskusji na temat współczesnego obrazu człowieka w epoce głębokiego kryzysu tożsamości. Obszerna rozprawa składa się z 5 części. Autor poddaje wielostronnej krytyce koncepcje antropologiczne, które zdominowały i filozofię, i potoczne myślenie o człowieku. Posługując sięCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
- Data premiery: 2012-11-01
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 998
- Wymiary: 190 x 127
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
797547
Tytuł
Źródła podmiotowości
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
998
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2012-11-01
Rok wydania
2012
Wymiary
190 x 127
Waga
0.86 kg
Wysokość
127 mm
Długość
190 mm
Głębokość
190 mm
Szerokość
125 mm
Nasza cena
72,29 zł
Symbol produktu:
9788301172244
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Źródła podmiotowości” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









