Xi
 » Książki  » Poradniki  » Motywacja i rozwój osobisty

W wydanej przez Kobiece książce "Znaki. Jak odczytywać sygnały, które wysyła wszechświat" Laura Lynne Jackson uczy czytelnikom cennej lekcji o znakach z tak zwanej drugiej stronę, które możemy rozpoznawać i na różne sposoby interpretować ich znaczenie. Autorka jest znanym medium parapsychologicznym z unikatowym darem, potrafi bowiem z tymi, którzy już odeszli, a także przekazywać ich przesłanie z miłością na czele.

Książka udowadnia, że nasze międzyludzkie, duchowe powiązania są bardzo szerokie i daleko wykraczają poza to, co jest materialne, codzienne i zwykle zrozumiałe. To także specjalistka od "tajemniczego języka wszechświata", o którym opowiada w niniejszej niezwykłej publikacji.

O czym jest książka "Znaki. Jak odczytywać sygnały, które wysyła wszechświat"?

"Znaki. Jak odczytywać sygnały, które wysyła wszechświat" Laury Lynne Jackson to pasjonująca opowieść o tym, jak komunikuje się z nami druga strona za pomocą różnorodnych znaków – od bardzo subtelnych, lekko zauważalnych po zwyczajne, wpisane w codzienności. Może to być na przykład motyl, który przysiada na ramieniu czy cyfry układające się w daty urodzin bliskich nam osób. Te pozornie nic nie znaczące sygnały to właśnie tajemny język, którego możemy się nauczyć. Umiejętność ta nie wymaga tyle szczególnych predyspozycji, ile pogłębionej wrażliwości będącej ukrytym potencjałem każdego z nas.

"Znaki. Jak odczytywać sygnały, które wysyła wszechświat" - opinie

Książka "Znaki. Jak odczytywać sygnały, które wysyła wszechświat" udowadnia, że kiedy nauczymy się komunikować z tytułowymi znakami, dostaniemy jedyną w swoim rodzaju szansę na to, by dostrzec sens, który mógł nam dotychczas umykać. Wówczas właśnie poszukiwanie miłości, szczęścia i zaangażowania w naszą egzystencję uzyska całkowicie nowy, bardziej satysfakcjonujący charakter.

Laura Lynne Jackson proponuje, by zachęca do korzystania z takiego mistycznego spojrzenia na otaczającą naszych rzeczywistość, a jako przykład pokazuje nam historie różnych ludzi, którym udało się pojąć opisywane sygnały. Nie bez znaczenia są też oczywiście własne, osobiste doświadczenia autorki. Jej książka łączy w sobie inspirację i praktykę oraz stanowi prawdziwą pociechę dla wszystkich, którzy czują się zagubieni i poszukują sensu w swoim życiu. Przekonaj się sam, czy i do ciebie przemówi jej przesłanie.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

)
3250441
Ładowanie...