Xi
 » Książki  » Literatura obyczajowa  » Książki obyczajowe

TRZECI TOM HISTORII BOHATERÓW ZNANYCH CZYTELNIKOM Z POCZEKAJKI I ZACHCIANKA: PATRYCJI, ŁUKASZA, HANKI I GABRIELA.

Losy tej czwórki splotą się w pewnym momencie z losami młodego mężczyzny, Patryka, za sprawą uroczych dzieci: Lusi, Adasia i Anielki, a także ich opiekunki Dominiki.

NIE MOŻNA POZBYĆ SIĘ WSPOMNIEŃ, ALE MOŻNA SIĘ Z NIMI POŻEGNAĆ. POZWOLIĆ IM ODEJŚĆ...

Trójka kilkuletnich urwisów wkroczy w uporządkowane życie Patryka z siłą huraganu. Z dnia na dzień zupełnie nieprzygotowany do tej roli mężczyzna będzie musiał sprostać opiece nad nimi. Okaże się to naprawdę trudnym wyzwaniem, gdyż dzieci, jak to dzieci, mają tysiąc pomysłów na minutę. Wyczyny z piekła rodem nie raz i nie dwa przyprawią Patryka o palpitacje serca i wybuchy serdecznego śmiechu.

ZMYŚLONA JEST PIĘKNĄ OPOWIEŚCIĄ O PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI.

Miłości, która przeciwstawia się złu, przezwyciężając wszystkie przeszkody. Ta Miłość, tak jak cała historia Patrycji i jej najbliższych, miała swój początek w domku koloru słońca. Tam trwa. I właśnie tam się kończy...

Czytelniczki o Zmyślonej:

Zmyślona to przepiękne zamknięcie serii. Powieść pełna emocji, wzruszeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Fantastyczne połączenie humoru i miłości! Przeczytałam jednym tchem!

Karolina12398

Uwielbiam tę serię za humor! Owce w bandankach? Zaganiaj, wujku, zaganiaj? Tak! Cudowne poczucie humoru Katarzyny Michalak jest zaraźliwe! Polecam bardzo!

MonikaKa

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

/5
Jak działają recenzje?

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3335718
Ładowanie...