Xi

Złota klatka. Thriller psychologiczny

Lackberg Camilla

(okładka miękka)

Wydawnictwo : Wydawnictwo Czarna Owca
Liczba stron : 400

Opis

Camilla Lackberg to nazwisko znane każdemu miłośnikowi literatury z dreszczykiem. Królowa szwedzkiego kryminału podbiła serca czytelników bestsellerową sagą o Fjallbace. „Złota klatka” otwiera nowy cykl thrillerów, który przyniesie nam równie solidną dawkę emocji.

Patrząc na Faye, niejedna z kobiet pomyślałaby sobie „chciałabym być taka, jak ona”. Uroda, inteligencja, pieniądze, cudowny mąż Jack i córka Julienne… Brzmi jak bajka, jednak w rzeczywistości życie bohaterki przypomina raczej zły sen, a eleganckie mieszkanie w centrum Sztokholmu jest dla niej złotą klatką. Wszystko, co robi Faye, służy przypodobaniu się mężowi, a traumatyczne wspomnienia z rodzinnej Fjallbacki dodatkowo pogłębiają jej zagubienie. Dramatyczne odkrycie pogarsza sytuację jeszcze bardziej: Jack i Julienne przepadają bez wieści, a wezwana na pomoc policja znajduje w apartamencie plamę krwi. Czy Jack jest zabójcą własnego dziecka? Czy Faye wystarczy determinacji, by przetrwać lawinę wydarzeń? Thriller Camilli Lackberg utrzymuje czytelnika w napięciu do ostatnich stron, skłaniając do refleksji nad ludzką naturą i niszczącą siłą zemsty.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 860559
Tytuł Złota klatka. Thriller psychologiczny
Autor Lackberg Camilla
Język wydania polski
Język oryginału szwedzki
Liczba stron 400
Data premiery 2019-04-11
Rok wydania 2019
Wymiary produktu [mm] 40 x 216 x 138
Okładka Miękka
Cena okładkowa 39,99 zł
Nasza cena 24,33 zł

Recenzje

5 / 6
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


klient zarejestrowany który nie kupił tego produktu

| 02-06-2019
Jest to moje drugie spotkanie z twórczością tej autorki i tym razem również się nie zawiodłam. Różne opinie są na temat tej powieści mnie akurat bardzo wciągnęła. Chociaż pierwsza część powieści nie porywa tak kolejne dwie są szczegółowo dopracowane. Powieść bardzo mnie zaciekawiła, początkowy wpis jak również późniejsze przed każdą z części sprawiły, że bardzo chciałam poznać prawdę na temat tego co się wydarzyło, czy ojciec jest zdolny popełnić taką zbrodnię? Najbardziej zaciekawiło mnie czy uda się Faye odnieść sukces i zniszczyć mężczyznę, którego bardzo kochała, a który ją tak zranił. Gdy w pierwszej części były chłopak grozi jej, że wyzna o niej prawdę Jackowi kobieta nie cofnie się przed niczym by zachować wszystko w tajemnicy, wtedy już można być pewnym, że jest zdolna do wszystkiego. Faye czuje się bardzo skrzywdzona gdyż poświęciła wszystko dla męża by był zadowolony a on zostawił ją z niczym, daje jej to siłę do zniszczenia jego życia tak jak on postąpił z nią. Faye bardzo przeżywa śmierć ukochanej przyjaciółki, również nic jej nie powstrzyma żeby drugą bliską jej osobę uchronić przed mężem sadystą. Powieść bardzo dobrze napisana, dzięki temu, że jest podzielona i opisy teraźniejsze i przeszłe z życia Faye są osobną czyta się książkę szybko i możemy dobrze poznać życie bohaterki. Faye to dzielna, silna, inteligentna i piękna kobieta, która po tym co przeszła pragnie być szczęśliwa ze swoją córką. Autorka porusza bardzo ważny temat w swej powieści jak przemoc fizyczna i psychiczna w związku. Przedstawia nam również, że kobieta może udowodnić, że nie jest słaba i też może osiągnąć w życiu sukces. Czytając powieść możemy postawić się na miejscu bohaterki i zastanowić się czy byłabym zdolna do takiego postępowania jak Faye? Bohaterowie bardzo dobrze dobrani, powieść czyta się szybko i płynnie, bardzo ciekawa fabuła. Moim zdaniem połączenie gatunków w powieści sprawia że książka jest bardziej ciekawa i wciągająca. Zakończenie świetne i bardzo zaskakujące.

Dostawa

czas dostawy przedpłata za pobraniem
20 Wrzesień, Piątek 0,00 zł Niedostępne
25 Wrzesień, Środa 5,99 zł Niedostępne
23 Wrzesień, Poniedziałek 7,99 zł Niedostępne
23 Wrzesień, Poniedziałek 8,99 zł 11,99 zł
20 Wrzesień, Piątek 8,99 zł Niedostępne
20 Wrzesień, Piątek 10,99 zł 13,99 zł

Płatność:

płatność za pobraniem

przelew bankowy

płatność on-line

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

)
Ładowanie...