Xi

Złączeni miłością. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 6

Szósty tom serii Cory Reilly okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną!Kontynuacja historii Arii i Luki ze Złączonych honorem.Nikt nie przypuszczał, że się w sobie zakochają.Kiedy Aria została oddana Luce, wszyscy byli pewni, że przyszły capo ją złamie.Aria spodziewała się najgorszego po mężczyźnie takim jak on. Nieznającym litości, nieczującym niczego prócz nienawiści.Jednak zdarzyło się tCzytaj więcej

Szósty tom serii Cory Reilly okrzykniętej najlepszą zagraniczną serią mafijną!

Kontynuacja historii Arii i Luki ze Złączonych honorem.

Nikt nie przypuszczał, że się w sobie zakochają.

Kiedy Aria została oddana Luce, wszyscy byli pewni, że przyszły capo ją złamie.

Aria spodziewała się najgorszego po mężczyźnie takim jak on. Nieznającym litości, nieczującym niczego prócz nienawiści.

Jednak zdarzyło się to, co było niemożliwe zakochali się w sobie. Ale Luca zawsze wiedział, że miłość w jego świecie jest ogromnym ryzykiem.

Kiedy Aria, próbując chronić swoją rodzinę, zdradza Lucę, szybko się orientuje, że może stracić coś, o co tak długo walczyła zaufanie mężczyzny, któremu oddała serce.

Zaufanie kogoś, kto nigdy nie ufał nikomu bezgranicznie.

Czy teraz Luca zrozumie, że nie powinien był tego robić?

Opis pochodzi od wydawcy.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2903459
Tytuł
Złączeni miłością. Born in Blood Mafia Chronicles. Tom 6
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
432
Data premiery
2020-10-28
Rok wydania
2020
Wymiary produktu [mm]
209 x 142
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.45
Długość
205
Głębokość
140
Wysokość
25
Zobacz więcej
Recenzje
4,6/5
7 recenzji
 • 5
  6
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  1
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Kasia S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-02-06
  „Wszędzie za tobą pójdę, nieważne, jak mroczną ścieżką przyjdzie mi kroczyć”.

  W świecie mafii nie można pozwolić sobie na uczucia, a nawet zaufanie bywa mocno ograniczone. Luca ufał tylko swojemu bratu, ale do czasu. Gdy Aria została jego żoną, w jego mroczny świat wkroczyło światło które odganiało wszystkie demony. W jej ramionach znalazł spokój, zrozumienie, miłość i pozwolił sobie w końcu na uczucia oraz zaufanie.

  Tylko dla innych Luca musiał być dalej bezwzględnym, brutalnym, silnym, pozbawionym skrupułów capo. By nikt nie odważył się mu sprzeciwiać i by wrogowie się go bali. Ale również żeby jego ludzie go szanowali i byli wierni. Nie za waha się zabić tych którzy podważają to, że został capo. Tylko z tym poradzi sobie od razu. Ale co zrobi gdy Aria znowu sprzeciwi się mu i nie dotrzyma danego słowa?

  Czy ich miłość przetrwa w świecie mafii, gdzie panują twarde reguły, a uczucia to słabość? A może Aria na zawsze straci zaufanie Luci? Ich miłość zostanie wystawiona na wiele prób.

  „Nawet w najciemniejszej godzinie jesteś moim światłem”.

  „Złączenie miłością” to szósty tom serii „Born in Blood Mafia Chronicales” Cory Reilly. I jak zawsze dostajemy wspaniałą opowieść pełną emocji, walki, uczuć, zbrodni. Autorka opisuje nam miłość głównych bohaterów w taki sposób, że jesteśmy wstanie ją poczuć i przeżywać wszystkie emocje wraz z nimi. Tak jak każdą książkę z tej serii tą również czytałam z zapartym tchem i fascynacją. A możliwość zobaczenia na nowo wszystkich historii z perspektywy Arii i Luci sprawia, że przeszłość robi się jeszcze ciekawsza a przyszłość również niesie niespodzianki. Jest również też coś nowego, coś co zapowiada nową serię. A dokładnie to Fabiano który się pojawia i intryguje swoją osobą.

  Więc jak dla mnie ta seria zasłużyła sobie na miano najlepszej serii mafijnej. Bo moje serce podbiła całkowicie i jestem zakochana w książkach Cory Reilly i już się nie mogę doczekać kolejnych.

  „Z krwi zrodzeni. W krwi zaprzysiężeni. Wchodzę żywy i wychodzę martwy”.
 • Monika K. Klient niezweryfikowany
  2.0
  2020-11-25
  Mam wrażenie, że każdy kolejny tom to odgrzewany kotlet. Niestety czasami lepiej powiedzieć STOP, niż ciągnąć jedno i to samo. Bo większość książki to poprzednie tomy, przez co nudziłam się okrutnie, bo już to czytałam. Nic specjalnego.
 • Beata Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-11-19
  Cora Reilly powraca a wraz z nią szósty tom jej niebanalnej mafijnej serii. Nie od dziś powtarzam Wam, że to moja ulubiona autorka jeśli chodzi o tą tematykę a jej najnowsza książka tylko potwierdza jak dobrze autorka potrafi odnaleźć się w temacie.

  W przypadku tego cyklu z zachowaniem chronologii jest różnie. Osobiście polecam Wam jednak trzymać się kolejności wydania, bo to jedna wielka rodzina i ciągle pojawiają się subtelne odniesienia do tego co było wcześniej. Jeśli tak jak ja zakochacie się w tym świecie, na pewno przyjemniej będzie znać całość od początku. Wiem, że jest tomów jest sporo, ale jeśli lubicie romantyczne historie w mafijnym świecie - to najlepsza opowieść jaką znam.

  Tym razem skupiamy się na historii Arii oraz Luki. Ich związek jest burzliwy i wymaga wielkiego zaangażowania. Niestety pojawiają się też trudne momenty a ostateczna decyzja Arii sprawia, ze Luka traci do niej zaufanie. Czy miłość nadszarpnięta poczuciem zdrady ma szansę przetrwania? Miejmy nadzieję, że tak, ponieważ tej dwójce kibicuje się od samego początku. Uwielbiam ich za wiarygodne kreacje oraz charaktery, ponieważ obydwoje są silni, zadziorni i doskonale wiedzą czego chcą. Popełniają jednak błędy co w ich świecie niesie ze sobą spore konsekwencje, ale jednocześnie w oczach czytelnika stają się bardziej ludzcy. Ich relacja jest napięta, do samego końca nie możemy być pewni w jakim kierunku się potoczy, ale niezaprzeczalnie pomiędzy Arią a Luką nieustannie można wyczuć silną chemię.

  Cora Reilly bardzo dobrze pisze. Stawia na emocje, przyspiesza bicie serca i nieustannie intryguje. Mimo, że to już szósty tom serii, ani przez moment nie czuje się nudy czy zmęczenia tematu. Ciągle coś się dzieje, zmieniają się wątki, akcja nabiera tempa, bohaterowie wpadają w przeróżne tarapaty a przecież świat mafijny wcale nie jest łatwy, więc niebezpieczeństwo wisi w powietrzu i buduje fascynujący klimat. Smaku dodają wciągające opisy, wiele, wiele emocji oraz dobrze napisane dialogi.

  W ostatnim czasie pojawiło się wiele książek o tematyce mafijnej, ale Cora Reilly nie zwalnia tempa i udowadnia, że jest w tym najlepsza. "Złączeni miłością" to książka, która na długo zabrała mnie w sam środek mafijnego świata i po raz kolejny udowodniła, że tutaj miłość ma zupełnie inny charakter. Jestem pod wielkim wrażeniem, jak zawsze.
 • Daria S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-11-11
  NieZwykła Środa, a w niej Złączeni miłością ❤ od Cora Reilly i oczywiście Wydawnictwo NieZwykłe ❤
  Złączeni miłością
  Cora Reilly to jedna z najsłynniejszych autorek wydawanych na polskim rynku. Jej seria mafijna jest jedną z popularniejszych w Polsce i mało jest osób, które o niej nie słyszały. Na samych portalach zarówno związanych z dystrybucją jak i promowaniem jest o niej głośno. Mowa oczywiście o serii Born in Blood Mafia Chronicles. A my przychodzimy do Was z najgorętszą jej częścią.
  Złączeni miłością to szósty tom wyżej wymienionej już serii autorstwa Cory Reilly. Nie liczymy tej połówki tomu, w którym Luca prezentował historię ze swojego punktu widzenia.
  Swoją premierę książka miała 28 października i cieszy się sporą popularnością. Odpowiedzialne za wydanie każdego tomu, włącznie z tym jest Wydawnictwo NieZwykłe. Jak zwykle okładka jest powalająca i pasująca do pozostałych.
  Aria nie pomyślała, że będzie żoną szefa mafii z Nowego Jorku. Już samo przeprowadzenie się do obcego miejsca jest dla niej traumatyczne a co dopiero dzielić życie z takim potworem. Jednak dzieje się coś niesamowitego. Po dłuższej walce z własnymi uczuciami i przekonaniami zakochują się w sobie. W ten sposób Luca i Aria tworzą bardzo udany związek. Zaufanie, którym się obdarzyli jednak zostaję nadszarpnięte. Prędzej byśmy się spodziewały, że Luca coś wywinie. Niestety to nie on… a ona..
  Więcej nie powiemy ani słówka.
  Dobra zabawa gwarantowana!
  Aria i Luca to ulubiona para Kasi. Ich losy śledzi z zapartym tchem. Dlatego niezmiernie się cieszy z kolejnej części poświęconej właśnie im. Darka również lubi tych dwojga. Czeka jednak na dalsze losy Valentiny i Dantego. Czego jeszcze możecie się spodziewać w tej części? Po przeczytaniu wcześniejszych tomów będziecie bardziej świadomi. Życie bohaterów przewijających się toczy się dalej. I to jest właśnie w tej serii najlepsze. Kontynuacja akcji.
  Powroty do poprzednich części były tu tłem relacji Arii i Luci. Każda sytuacja z każdej części Złączonych miała jakiś wpływ na Naszych bohaterów. Oczami wyobraźni widziałyśmy dane fragmety, ale teraz patrzyłyśmy tak jakby na nie z boku, z drugiej strony.
  Niezwykłe doświadczenie! Autorka potrafi łączyć i ciągnąć wątki przez kilka tomów, co nigdy nam się nie znudzi!!!
  Oczywiście nie będziemy się rozpływały nad kunsztem pisarskim autorki bo to oczywiste. Uwielbiamy ją!
  Stworzyła kolejną książkę, której czytanie sprawia ogromną przyjemność. Nie jest nudna, bohaterowie są nacechowani różnymi emocjami. Jest akcja, której szukamy w czytanych przez nas historiach. Osobiście w Złączonych miłością znalazłyśmy to czego oczekiwałyśmy. I w tym przypadku ciągnięcie dalszych losów w następnych tomach ma dla nas sens, bo czekamy na nie z utęsknieniem. Czytałyśmy z zapartym tchem, przypominałyśmy sobie dzięki temu poprzednie części, ale ten punkt widzenia był dla Nas nowy i odświeżający. Nie pomyślałybyśmy, że to co wydarzyło się w poprzednich tomach, miało takie znaczenie zarówno dla Luci jak i Arii.
  W świecie niebezpiecznym, pełnym zabijania i przemocy kiełkuje miłość. Złączy ich na zawsze… no chyba, że śmierć prędzej ich rozłączy…
  Polecamy bardzo mocno !
 • Sylwia S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2020-11-02
  Książka świetna. Chyba najlepsza część serii "złączeni". Dynamiczna, mamy tu cały przekrój wszystkich części z punktu widzenia Arii I Luci. Książka jest pełna emocji. Mamy tu część nowości ale i część starych historii z poprzednich części. Miłośnicy erotyki się nie zawiodą. Książka skupiona bardziej na samej relacji Aria -Luca. Ich miłości, postrzeganiu rzeczywistości i tego co dla nich ważne. Są dylematy i cała masa szybkiej akcji. '
  Książka to niejako kontynuacja losów Arii i Luca. Mamy wszystko to, co było w części pierwszej, to jak postrzegali sytuację z Matteo i Gianną, Romeo i Lilli. Aria początkowo wydawała się głupią wychowaną, by być na niejako dodatek do męża. Potem widać jak się zmienia. Czy na lepsze? Czy staje się odważniejsza ? To już sami możecie ocenić czytając.
  Aria trochę mnie zawiodła. W części pierwszej była słodka i miła. Tu zaczyna pokazywać pazurki. To złe nie jest. Ale trochę za dużo nadużywała zaufania Luki. Trochę to było dziecinne wg mnie. On mnie kocha to wybaczy, choć wie, że mafia nie wybacza. Podważa pozycje Luki dla własnych celów bo ma kaprys... Pobudki jej działania są szczere ale sposób, w jaki to robi i to nie raz już nie.
  Luka tu pokazał ta swoją prawdziwą twarz. Czy słusznie? Moim zdaniem jego reakcje trochę są przesadzone, przerysowane. W części pierwszej był pokazany jako łagodniejszy. Czy na tym traci? Nie ale trochę zmienia się jego postać ....
  Polecam całą serię
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 22. maja, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 22. maja, środa
0,00 zł

O Autorze


2903459
Ładowanie...