Xi

Zjedz tę żabę! w.2017

Tracy Brian

(okładka miękka)

Wydawnictwo : MT Biznes
Liczba stron : 132

19,20 zł

Dostępność 24 godziny
Paczka w Ruchu 5,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł
Poczta Polska 8,99 zł
Paczkomaty 8,99 zł
Kurier 10,99 zł

Opis

Zjedz tę żabę! Wszystko, cokolwiek wiąże się z planem, ustaleniem priorytetu i organizacją pracy, sprowadza się do tych trzech słów.
Brian Tracy
Zjedz tę żabę! to książka dla ludzi biznesu, to prawdziwe vademecum podnoszenia wydajności w pracy i osiągania z niej zadowolenia.
Ta przekonująca metafora, ogromna żaba czekająca na zjedzenie, to twoje największe, najważniejsze zadanie, z którego realizacją będziesz prawdopodobnie zwlekał, jeśli nie zajmiesz się nim od razu. Jest ona również tym zadaniem, które w danym momencie może mieć najkorzystniejszy wpływ na twoje życie i pomóc ci w szybkim osiągnięciu oczekiwanych rezultatów. Rozpoczęcie pracy od połknięcia żaby gwarantuje przez cały dzień poczucie zadowolenia wynikające ze świadomości, że już nic gorszego nie może ci się dzisiaj przytrafić.
Dwadzieścia jeden opisanych tu metod osiągania sukcesu ma za cel poprawę ogólnej wydajności i wzmocnienie twojej pozycji w pracy. Wiele z podanych w książce pomysłów można też zastosować w życiu prywatnym. Prezentowane strategie to rodzaj szwedzkiego stołu technik pomocnych w osiąganiu lepszych wyników i poprawianiu wydajności, których możesz użyć w każdej chwili, w dowolnej kolejności takiej, jaką uznasz za właściwą. Im szybciej je opanujesz i zaczniesz stosować, tym szybciej zaczniesz osiągać sukcesy w karierze zawodowej.
Brian Tracy jest jednym z czołowych specjalistów w USA w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji czasu. Ekspert psychologii sprzedaży, charyzmatyczny mówca, uznany na świecie autorytet i konsultant w zakresie rozwoju osobistego oraz sukcesu zawodowego wygłasza prelekcje i prowadzi seminaria dla 300 tysięcy osób rocznie. Ponad 1000 firm na całym świecie korzystało z jego wykładów. Autor licznych bestsellerów, m.in. Pocałuj tę żabę!, Psychologia sprzedaży czy Potęga pewności siebie twórca programów treningowych, multimedialnych systemów szkoleniowych z zakresu doskonalenia osobowości, technik sprzedaży, zarządzania oraz planowania strategicznego.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 733216
Tytuł Zjedz tę żabę! w.2017
Autor Tracy Brian
Wydawnictwo MT Biznes
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 132
Data premiery 2017-09-29
Rok wydania 2017
Wymiary produktu [mm] 215 x 9 x 140
Okładka Miękka
Nasza cena 19,20 zł

Recenzje

5 / 5
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Kamila P.

| 01-04-2020
W tej książce macie jak na tacy podane rady, dzięki którym możecie stać się bardziej efektywni. Po tej lekturze doba nie wydłuży się w magiczny sposób, ale dzięki wskazówkom Tracy’ego będziecie w stanie zrobić więcej, usystematyzujecie swoją pracę. Myślę, że treść jest dość uniwersalna i każdy odnajdzie w niej swój klucz do sukcesu.

Irena J.

| 25-03-2020
Przeczytałem już mnóstwo książek motywacyjnych tego typu. Ta wydaje się najbardziej trafna. Niektóre rady są dość nieżyciowe, ale przecież nie musisz wszystkiego wprowadzać w swoje życie. Ważne jest by znaleźć jakąś drogę i nią podążać. Autor przedstawia nam kilka takich kierunków. Od Ciebie, Twojego samozaparcia zależy czy osiągniesz sukces.

Łucja E.

| 18-03-2020
Książka jest doskonałym narzędziem motywacyjnym. Dzięki tej lekturze dowiesz się jak odnieść sukces w biznesie. Na własnej skórze przetestowałem już kilka metod zaproponowanych przez autora. Kilka z nich naprawdę zrewolucjonizowało moje życie i nawyki. Polecam. Książka jest lekka, łatwo się ją czyta.

DOMINIKA

| 11-02-2018
Polecam osobom, które mają problem z prokrastynacją, zarządzaniem własnym czasem, są "zabiegani i z niczym nie mogą zdążyć". Porady w książce pomagają zweryfikować swoje życiowe priorytety (zawodowe, osobiste, itp.), wskazują na metody pracy ze sobą oraz swoimi obowiązkami (nie tylko zawodowymi). Książka ta to podsumowanie wielu pozycji w tej kategorii.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
Paczka w Ruchu
czas dostawy
14 Kwiecień, Wtorek
przedpłata
5,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
14 Kwiecień, Wtorek
przedpłata
7,99 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
14 Kwiecień, Wtorek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Paczkomaty
czas dostawy
10 Kwiecień, Piątek
przedpłata
8,99 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier
czas dostawy
10 Kwiecień, Piątek
przedpłata
10,99 zł
pobranie
Niedostępne

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

Ładowanie...