Zestaw do paznokci bransoletki S101475
Zestaw do paznokci oraz tworzenia bransoletek składa się z : - koralików, - wzorników do paznokci, - 3 kolory lakierów : zielony, żółty oraz różowy, - pojemnik na przechowywanie wzorników, - naklejki na paznokcie, - pilniczek w kształcie serca. Zestaw rozwija zdolności manualne, kreatywne oraz pozwala na kreowanie własnego stylu dziecka.Czytaj więcej
- Producent: Ciuciubabka
- Wymiary: 511 x 326
więcej parametrów
Opis produktu
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3403059
Tytuł
Zestaw do paznokci bransoletki S101475
Producent
Liczba elementów zakres
Do 49
Wymiary
511 x 326
Wysokość
326 mm
Długość
511 mm
Głębokość
511 mm
Nasza cena
59,09 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Zestaw do paznokci bransoletki S101475” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









