Ze studiów nad średnioperskim utworem Mādīgān-ī Jōszt-ī Fr(i)jān. Historia o młodzieńcu z rodu Fr(i)jānów
Mdgn- Jszt- Fr(i)jn należy do ciekawszych zabytków literatury zaratusztriańskiej komponowanej między III a XI/XII w. w języku średnioperskim. Jest to szczegółowa relacja z potyczki między pobożnym młodzieńcem imieniem Jszt- Fr(i)jn a bezbożnym czarnoksiężnikiem imieniem Acht, w której, w przeciwieństwie do potyczek innych mitycznych irańskich (anty)herosów opisanych w Aweście czy w Szh-nme, jedynąCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka
- Data premiery: 2020-04-17
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 320
- Wymiary: 240 x 170
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2840114
Tytuł
Ze studiów nad średnioperskim utworem Mādīgān-ī Jōszt-ī Fr(i)jān. Historia o młodzieńcu z rodu Fr(i)jānów
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
320
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2020-04-17
Rok wydania
2020
Wymiary
240 x 170
Waga
0.53 kg
Wysokość
170 mm
Długość
240 mm
Głębokość
170 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
28,59 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Ze studiów nad średnioperskim utworem Mādīgān-ī Jōszt-ī Fr(i)jān. Historia o młodzieńcu z rodu Fr(i)jānów” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność










