Zawał. Utwory zebrane. Tom 6

,,Złapało mnie w tunelu. Staję, nie pomaga. Wywlekam się schodami na górę, na Marszałkowską. Jeszcze nie rezygnuję z kupowania czapki w domach towarowych, bo chodzę z gołą głową. Koło rotundy PKO rezygnuję. Właściwie już wiem, że muszę zrezygnować natychmiast z wielu rzeczy. Boli niesamowicie za mostkiem. Słabawo. Pot się leje. Ani kroku nie można zrobić, a muszę. [...] Jest 11 rano, 28 listopada.Czytaj więcej

więcej parametrów
Polecamy inne produkty z serii Utwory zebrane
Zobacz wszystkie

O książce

,,Złapało mnie w tunelu. Staję, nie pomaga. Wywlekam się schodami na górę, na Marszałkowską. Jeszcze nie rezygnuję z kupowania czapki w domach towarowych, bo chodzę z gołą głową. Koło rotundy PKO rezygnuję. Właściwie już wiem, że muszę zrezygnować natychmiast z wielu rzeczy. Boli niesamowicie za mostkiem. Słabawo. Pot się leje. Ani kroku nie można zrobić, a muszę. [...] Jest 11 rano, 28 listopada. Strach? Pomyślałem, że może tym razem jeszcze nie umrę". Prezentujemy kolejny prozatorski tom nowej, odcenzurowanej edycji Utworów zebranych Mirona Białoszewskiego.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
446110
Tytuł
Zawał. Utwory zebrane. Tom 6
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
228
Typ okładki
twarda
Wydanie
II
Data premiery
2014-06-04
Rok wydania
2014
Wymiary
195 x 123
Waga
0.33 kg
Wysokość
18 mm
Długość
203 mm
Głębokość
130 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
130 mm
Nasza cena
29,79 zł
Dziękujemy za Twoją ocenę!
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Zawał. Utwory zebrane. Tom 6” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.
Dostawa i płatność