Xi
 » Książki  » Kryminał, sensacja, thriller

Najczęściej kupowane razem

Zarzut. Joanna Chyłka. Tom 17
5/5
30,99 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
91,47 zł

"Zarzut. Joanna Chyłka. Tom 17" Remigiusza Mroza to kolejne spotkanie z upartą prawniczką, znów podejmującą się obrony w bardzo nietypowej sprawie, tym razem jednak pomagając osobie, której wiele zawdzięcza. Sprawa z pewnością będzie miała duży rozgłos medialny, a Chyłka zmaga się z niezliczonymi wątpliwościami. Czy oskarżony rzeczywiście jest niewinny? Zarzuty są przekonujące, ale w tej sprawie musi chodzić o coś więcej!

O czym jest "Zarzut. Joanna Chyłka. Tom 17"?

Joanna Chyłka ma udowodnić niewinność księdza, któremu wiele zawdzięcza. Pomógł on kiedyś prawniczce i jej siostrze, gdy miały poważne problemy. Niestety, niedawno został oskarżony o pedofilię. Zarzuty są przekonujące, ale Chyłka nie może uwierzyć w jego winę. Postanawia podjąć się obrony znajomego.

Kordian pomaga bohaterce, chociaż ma poważne wątpliwości co do niewinności oskarżonego. Co więcej, wkrótce przybywa niekorzystnych dowodów, a na dodatek sprawę przejmuje młoda oskarżycielka, która bywa tak samo uparta jak Chyłka. Sprawa będzie wymagała najlepszych umiejętności prawniczych, by móc udowodnić niewinność księdza. Jednak czy na pewno jest niewinny? Czy bohaterowie powinni w ogóle go bronić? Jak to wpłynie na związek Joanny i Kordiana?

Joanna Chyłka to prawniczka o wyrazistym charakterze. Pracuje w znanej warszawskiej kancelarii prawniczej. Wydaje się, że nie ma dla niej spraw niemożliwych do rozwiązania, więc często wybiera te najtrudniejsze. Tym samym bohaterka niejednokrotnie świadomie wkracza do świata wpływowych ludzi i ich okrutnych intryg. Wzbudzająca tak samo podziw oraz niechęć u innych prawników, a ponadto zmagająca się z wieloma problemami osobistymi, ta wyjątkowa prawniczka bierze udział w najbardziej szokujących śledztwach w całej Polsce.

"Zarzut. Joanna Chyłka. Tom 17" - opinie

"Zarzut. Joanna Chyłka. Tom 17" to kontynuacja słynnych thrillerów prawniczych, które wzmocniły popularność Remigiusza Mroza, a przede wszystkim zapewniły stałe miejsce w polskiej popkulturze niezwykle wyrazistej postaci, Joannie Chyłce. Tym razem charakterna prawniczka musi zmierzyć się z bardzo osobistą sprawą, a naprawdę ciężko będzie wygrać. Ta sytuacja wystawia na próbę jej umiejętności, a nawet moralność. Czy powinna bronić oskarżonego? Remigusz Mróz z pewnością zaskoczy odpowiedzą wielu czytelników, a sprawa jak zawsze nie będzie tak prosta, jak wydaje się na początku!

Remigiusz Mróz to jeden z najbardziej znanych polskich pisarzy. Ten wyjątkowy autor kryminałów i thrillerów może już pochwalić się ogromnym dorobkiem literackim. Co ciekawe, skończył studia prawnicze. Za swoja twórczość otrzymał wiele prestiżowych nagród, ale często można odnieść wrażenie, że jeszcze wiele przed nim. Autor regularnie dostarcza czytelnikom nowe opowieści, które nie tylko znakomicie trzymają w napięciu, ale także zdobywają dobre recenzje.

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

Dostawa

3403211
Ładowanie...