Zamiast czekać, zacznij żyć! (Jan Kaczkowski) - tantis.pl
Xi

Zamiast czekać, zacznij żyć!

Jan Kaczkowski

(okładka twarda)

5/5
Wydawnictwo: Znak
Liczba stron: 224

Kup w zestawie:

Zamiast czekać, zacznij żyć!
5/5
29,89 zł
3 produkty
wartość produktów w zestawie:
79,17 zł

SUPER CENA

Cena detaliczna: 44,99 zł

29,89 zł

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 28,98 zł

Opis

"Zamiast czekać, zacznij żyć!" to znakomita okazja, by poznać głos niezwykle mądrej osoby. Ksiądz Jan Kaczkowski uczył ludzi, czym jest bliskość i miłość do innego człowieka. Potrafił poruszyć nawet najbardziej opornych ludzi. Pocieszał osoby nieradzące sobie z lękami oraz trudami codziennego życia. Dzięki tym niepublikowanym wcześniej tekstom można wrócić do wartościowej twórczości księdza Jana Kaczkowskiego i zobaczyć, co chce nadal przekazać wszystkim, którzy go czytają.

Ksiądz Jan Kaczkowski w tej wyjątkowej książce zachęca ludzi do działania i poszukiwania szczęścia. Mówi, jak rozważnie brać los we własne ręce oraz motywuje do pokonywania codziennych wyzwań. Podpowiada, w jaki sposób radzić sobie z lękiem, a przy tym z odpowiednim wyczuciem wspomina o problemach, z którymi wielu ludzi zmaga się na swojej życiowej drodze. Pisze o szacunku do drugiego człowieka i mądrym poszukiwaniu boskiego głosu. Przypomina, jak ważne jest dbanie o bliskość z ukochanymi osobami oraz pielęgnowanie relacji rodzinnych.

Nawiązując do klasycznej myśli filozoficznej i sięgając aż do początków kultury państw europejskich, ksiądz Jan Kaczkowski wskazuje drogę współczesnym ludziom. Podkreśla, jak ważne jest pojednanie oraz pokój, wciąż nieoczywisty w wielu miejscach na świecie, a nawet na terenie krajów europejskich. Duchowa przemiana zaczyna się bowiem od jednostki, a nadzieja na dobrą przyszłość nie leży tylko w dobrych reformach, ale także w zasadach moralnych, jakie uważa za słuszne zwyczajny człowiek.

"Zamiast czekać, zacznij żyć!" to świetna propozycja dla wszystkich miłośników książek księdza Jana Kaczkowskiego. Jak zawsze utrzymana w lekkiej stylistyce, ta opowieść przypomina czytelnikowi o tym, jakie dobro tkwi w każdym człowieku i do jak pięknych czynów wszyscy jesteśmy zdolni.

Ksiądz Jan Kaczkowski urodził się w 1977 r. w Gdyni. Ukończył Gdańskie Seminarium Duchowne. Doktorat obronił na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Zasłynął nie tylko prowadzoną przez wiele lat działalnością hospicyjną, ale także znakomitym wkładem w polską kulturę. Opracował program szkoleniowy z etyki chrześcijańskiej. Prowadził również działalność internetową na portalu Boska.TV. Został Ambasadorem Krakowskich Światowych Dni Młodzieży i otrzymał Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski. Jego książki trafiły do ogromnej grupy czytelników z całej Polski. Ksiądz Jan Kaczkowski zmarł w 2016 r. po ciężkiej chorobie.

Zobacz kategorie "Książki naukowe i popularnonaukowe" i "Książki psychologiczne i socjologiczne", by odkryć ciekawe publikacje o kulturze oraz społeczeństwie.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3283118
Tytuł Zamiast czekać, zacznij żyć!
Autor Jan Kaczkowski
Wydawnictwo Znak
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 224
Data premiery 2022-09-07
Rok wydania 2022
Wymiary produktu [mm] 225 x 140
Okładka okładka twarda
Waga Produktu [kg] 0.4
Cena detaliczna 44,99 zł
Nasza cena 29,89 zł
Powiązane tematy: Światowy Dzień Książki , Książki na majówkę, Bestseller

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Dorota A.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 06-11-2022 | Recenzja zweryfikowana
Tytul mówi wszystko - nie warto czekać na lepszy moment, który tak naprawdę może nigdy nie nadejść, trzeba łapać życie za rogi i doceniać każdy dzień, tak jakby miał być ostatnim. Niby to banał, ale tak naprawdę często o tym zapominamy. Dlatego warto mieć w biblioteczce książkę ojca Jana i wracać do niej za każdym razem, kiedy dopada nas zły nastrój i czarne myśli. Ksiądz Jan pisał tak, że aż chce się wybiec przed siebie i podbijać świat. Spróbujcie sami i przekonajcie się, jaka moc drzemie w prostych słowach,

BogusŁawa F.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 01-11-2022 | Recenzja zweryfikowana
Zamiast czekać, zacznij żyć!  To bardzo dobra, szalenie inspirująca lektura, która na maxa przypadła mi do gustu. Jest bardzo ciekawa, a ksiądz pisze bardzo mądrze, rzeczowo. Po przeczytaniu człowiek zaczyna doceniać życie i chce zacząć z niego skorzystać. Ja np. po pierwsze zapisałam się na szereg badań profilaktycznych. A gdy już wszystko wyjdzie ok, to zacznę żyć pełną piersią. Polecam lekturę z całego serca, szkoda, ze na rynku jest tak mało tak dobrych treści do czytania.

Barbara C.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 29-10-2022 | Recenzja zweryfikowana
Cóż można powiedzieć - wspaniała książka, niesamowity motywator do działania nawet dla osób, które nie czują się blisko związane z kościołem katolickim. Wartości rozważane przez księdza Kaczkowskiego, takie jak pokój, altruizm, sprawczość w czynieniu dobra dla innych i siebie samego są wspólne dla wszystkich, niezależnie od poglądów i wyznania. Mamy jedno, krótkie życie i w naszym interesie jest to, żeby jak najlepiej je wykorzystać. Gorąco polecam!

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
5. czerwca, poniedziałek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...