Xi
 » Książki  » Literatura obyczajowa  » Książki obyczajowe

Taka miłość może się wydarzyć tylko tutaj
Ponoć miłość może się pojawić pod każdą szerokością geograficzną, ale czy nie jest tak, że niektóre miejsca sprzyjają jej w wyjątkowy sposób? Majestatyczny orłowski klif, tajemnicze jeziora i lasy Borów Tucholskich, słoneczna sopocka plaża, urokliwe zakątki gdańskiego Starego Miasta czy gwarny Skwer Kościuszki w Gdyni oto wymarzona sceneria dla pierwszej randki. A może długo oczekiwanego spotkania po latach?
To właśnie w Trójmieście (a czasem też z jego pomocą) odmieni się los bohaterów opowiadań z tego zbioru: zbuntowanej pary outsiderów po przejściach, samotnego autora powieści romantycznych, młodego mężczyzny zafascynowanego tajemniczą dziewczyną ze swoich snów czy perfekcjonistki, której życie w jednej chwili wymyka się spod kontroli. Nieważne, czy szukają miłości, czy przed nią uciekają wszyscy w końcu znajdą tu coś, co stanie się początkiem nowego rozdziału w ich życiu. Bo jak się zakochać, to tylko nad morzem!

Czytaj więcej
Dane szczegółowe

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:

jolanta w.

Klient zweryfikowany

5/5
| 20-03-2019 | Recenzja zweryfikowana
zbiór opowiadań, których tematem jest MIŁOŚĆ. Po przeczytaniu kolejnych opowiadań można się zastanowić gdzie jest granica miłości? co jesteśmy w stanie poświęcić dla zachowania miłości? co warto zmienić w swoim życiu? i wiele innych. czyta się jednym tchem

Dostawa

850616
Ładowanie...