Zakład o miłość

  2 recenzje

Gemma Vitto od zawsze była trzymana przez bliskich pod kloszem, jednak jej brat zgadza się, by dziewczyna dopiero ostatni rok studiów podjęła stacjonarnie, jak jej rówieśnicy. Choć młoda kobieta jest podekscytowana wizją nowego trybu nauczania, z całych sił stara się utrzymać przed znajomymi z uniwersytetu w tajemnicy informacje, z jakiej rodziny pochodzi. Tym sposobem chce zaznać odrobinę wolnoścCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: NieZwykłe
  • Data premiery: 2023-08-23
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 396
  • Wymiary: 210 x 142
więcej parametrów

O książce

Gemma Vitto od zawsze była trzymana przez bliskich pod kloszem, jednak jej brat zgadza się, by dziewczyna dopiero ostatni rok studiów podjęła stacjonarnie, jak jej rówieśnicy.

Choć młoda kobieta jest podekscytowana wizją nowego trybu nauczania, z całych sił stara się utrzymać przed znajomymi z uniwersytetu w tajemnicy informacje, z jakiej rodziny pochodzi. Tym sposobem chce zaznać odrobinę wolności i również nie chce być oceniana przez pryzmat pieniędzy.

Niestety Gem już pierwszego dnia staje się obiektem zainteresowań trzech chłopaków stawiających sobie za cel zdobycie danych o pięknej nieznajomej. Wśród nich jest Elliot Black, który wraz z kolegami zakłada się o to, któremu z nich jako pierwszemu uda się do niej zbliżyć.

Mężczyzna jednak nie ma pojęcia, w co się pakuje

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia. Opis pochodzi od Wydawcy.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3401472
Tytuł
Zakład o miłość
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
396
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2023-08-23
Rok wydania
2023
Wymiary
210 x 142
Waga
0.37 kg
Wysokość
142 mm
Długość
210 mm
Głębokość
25 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
140 mm
Nasza cena
36,39 zł

Opinie i recenzje książki Zakład o miłość

5,0/5
 
2 recenzje
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Grażyna P. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2023-09-18Recenzja zweryfikowana
    Ostatni rok studiów, Gemma za zgodą brata może zaliczyć stacjonarnie. Chce zaznać choć odrobiny zwyczajnego, studenckiego życia. Pragnąc zostać jak najbardziej anonimowa przybiera nazwisko panieńskie matki, które ma zapewnić jej większą prywatność, oraz możliwość nie bycia ocenianą przez pryzmat pieniędzy i pozycji brata, Cristiano. Nie spodziewała się jednak, że zrobi niemałe wrażenie na męskiej części studentów, oraz że przykuje szczególną uwagę jednego z nich. Elliot, zakłada się z kolegami o to, który z nich zbliży się do dziewczyny jako pierwszy. Nie zdaje sobie sprawy, do czego zaprowadzą go wygłupy studenckie.


    Mogę przyznać z czystym sumieniem, że pióro autorki zdobyło moje uznanie i serce. Agnieszka zafundowała mi tym razem nie tylko rollercoaster emocji ale po prostu wysłała mnie rakietą kosmiczną na Drogę Mleczną, gdzie wszystkie uczucia atakowały moje zmysły w trakcie lektury. Zostałam emocjonalnie wyprana. Potrafiła oddać w treści tyle uczuć, że niejednokrotnie, śledziłam losy bohaterów ze ściśniętym gardłem i szybciej bijącym sercem. Osłodą były gorętsze sceny i rozwijające się między bohaterami uczucie, którego rozwój śledziłam z zapartym tchem.

    Kreacja Gemmy była dla mnie olbrzymim, pozytywnym zaskoczeniem. Musze zaznaczyć, że po pierwszym tomie miałam mieszane uczucia do jej osoby, nieco samolubnej, nastoletniej księżniczki. Tu możemy podziwiać jej przemianę. Stała się dojrzałą, świadomą kobietą, z olbrzymim bagażem, stworzonym z doświadczeń i wyrzutów sumienia. Sama wymierzał sobie karę, skazując się na dodatkowe cierpienie. Ja ją po prostu uwielbiam i niejednokrotnie miałam chęć przytulenia tej biednej istoty, której los wciąż oszczędzał. Elliot został również świetnie wykreowany i urzekł mnie sposób w jaki autorka go stworzyła. Młody student, pewien swoich uczuć do Gem, jednak przy wydarzeniach jakie w ich życiu miały miejsce, pozostawał nadal młodym człowiekiem, pełnym wątpliwości, nie znającym mafijnego otoczenia. Jego zderzenie z prawdziwym życiem dziewczyny było dla niego niemałym szokiem co zostało opisane bardzo realistycznie

    Fabuła niejednokrotnie mnie zaskakiwała, zwroty akcji podkręcały poziom adrenaliny by za chwilę pogrążyć mnie we współczuciu i żalu a następnie przyprawić o rumieniec i podwyższoną temperaturę. Nie nudziłam się przy tej pozycji nawet przez chwilę. Autorka doskonale wywarzyła wszystko by zaspokoić wszystkie potrzeby czytelnika – zwłaszcza moje.

    Choć myślałam, że nic nie przebije mojej sympatii do pierwszego tomu serii, to myliłam się. Historia Gemmy i Elliota przebiła miejsce pierwsze i króluje na moim prywatnym podium serii Santo. Gorąco polecam całą serię!
  • Barbara D. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2023-08-30Recenzja zweryfikowana
    III tom z serii „Rodzina Santo” dostarcza ogromnych emocji, porusza istotne tematy oraz sprawia, że pragnie poznać jak szczegóły z życia tej rodziny. Po książkę sięgnęłam z wielką przyjemnością, ponieważ historie poprzednich bohaterów serii sprawili, że pokochałam ich całym sercem. Tym razem na pierwszy plan wysuwa się Gemma i dotąd nieświadomy jej pochodzenia Elliot. Ich życie studenckie z pozoru wydaje się podobne. Jednak to Gemma musi borykać się z mafią i ich zasadami. Historia bohaterów rozpoczyna się od głupiego zakładu i kłamstw. Jak sami wiemy nikt nie chce być okłamywany dla korzyści. Konsekwencje tego czynu będzie bardzo bolesne dla Elliota. W pewnym momencie serce przyspieszyło, gdyż autorka nie oszczędza czytelnika i bohaterów. Zwroty akcji w poczynaniach postaci bardzo mnie zaskoczyły. Ich decyzje i zachowanie spowodowały ogromne zdziwienie. Czasem nie mogłam zrozumieć dlaczego podjęli takie decyzje i odpuścili….Dzięki temu ciągle byłam zaskakiwana i to bardzo mi się podobało. Otrzymujemy nie tylko troskę brata o siostrę, ale również ambitna bohaterkę, która nie chce być lepiej traktowana ze względu na nazwisko. Wbudowanie do fabuły jej bezinteresownej pomocy innym była wzruszająca. Pożegnalne momenty opiewały o łzy w oczach. Kolejnym atutem historii są epizody z bohaterami, których poznaliśmy w poprzednich częściach. Czytamy o ich dalszych losach. Dla mnie jest to ekscytujące, ponieważ lubię czytać z czym zmagają się i co los im nowego przynosi. Książka jest świetnym romansem mafijnym w którym poznajemy wyjątkowe postacie potrafiących zainteresować od pierwszych stron powieści. Musicie przekonać się, że rodzina Santo jest warta poznania Z całego serca polecam książkę i czekam na kolejnego członka rodziny.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność

Zobacz również

Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka