Xi

Zakazana prawda. Ucieczka od wolności

Poznaj jedną z najważniejszych książek dwóch znanych autorów! "Zakazana prawda. Ucieczka od wolności" Wojciecha Sumlińskiego i Tomasza Budzyńskiego ujawnia zaskakujące informacje o polskiej polityce, której najważniejsze osobowości wchodzą w niepokojące powiązania oraz układy z niebezpiecznymi ludźmi, a nawet zagranicznymi agenturami, próbującymi wpływać na Polskę. Autorzy po raz kolejny zamierzajCzytaj więcej

Poznaj jedną z najważniejszych książek dwóch znanych autorów! "Zakazana prawda. Ucieczka od wolności" Wojciecha Sumlińskiego i Tomasza Budzyńskiego ujawnia zaskakujące informacje o polskiej polityce, której najważniejsze osobowości wchodzą w niepokojące powiązania oraz układy z niebezpiecznymi ludźmi, a nawet zagranicznymi agenturami, próbującymi wpływać na Polskę. Autorzy po raz kolejny zamierzają omówić niewygodne tajemnice polskich polityków, zadając trudne pytania i dostarczając szokujących odpowiedzi. Czy strony politycznego konfliktu, który od lat dzieli kraj, mają ze sobą więcej wspólnego, niż się wydaje?

O czym jest "Zakazana prawda. Ucieczka od wolności"?

W świecie polskiej polityki nic nie jest takie, jakie na początku się wydaje. Czy to możliwe, że polskie społeczeństwo żyje w politycznej iluzji? Autorzy próbują połączyć fakty i znaleźć dowody na powiązania polityków z różnych partii. Wchodzą w rzeczywistość niebezpiecznych tajemnic oraz zdumiewających układów. Wszystko po to, by odsłonić ukryte mechanizmy, które wpływają na Polskę. Jak daleko sięgają wpływy zagranicznych agentów i jakie mogą być ich cele?

Autorzy analizują tajne dokumenty, które mogą odsłonić zmowę obejmującą rządy aż 3 prezydentów. Starają się odkryć, kto zbudował rosyjską i niemiecką agenturę w Polsce. Sprawdzają, dlaczego niektórzy wysoko postawieni politycy stoją w zasadzie ponad prawem. Kto zlecił inwigilację Andrzeja Leppera? Co o wojnie na Ukrainie mówią tajne analizy, nieujawniane zwyczajnym obywatelom Polski? Jak może rozwijać się sojusz Rosji oraz Chin? Wojciech Sumliński i Tomasz Budzyński analizują świat wielkiej polityki, by odsłonić od dawna ukrywane przed społeczeństwem fakty!

"Zakazana prawda. Ucieczka od wolności" - opinie

"Zakazana prawda. Ucieczka od wolności" to analiza polecana miłośnikom dziennikarstwa śledczego, w której autorzy starają się znaleźć dowody intryg na najwyższym poziomie międzynarodowej polityki. Potwierdzenia swojej teorii szukają w utajnionych dokumentach. Analizują niejasne wypowiedzi polskich i zagranicznych polityków. Z tej układanki tworzą zadziwiającą wizję politycznych wpływów ważnych osób w kraju, wykraczających poza granice Polski. To próba odkrycia prawdy o światowej polityce oraz wstrząsająca opowieść o mechanizmach władzy, która chyba nikogo nie pozostawi obojętnym!

Wojciech Sumliński to dziennikarz śledczy, publicysta, psycholog i autor książek. Karierę dziennikarską rozpoczął w 1996 r. W 1997 r. zdobył nagrodę Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, przyznaną za reportaże o przygranicznej przestępczości zorganizowanej. W 1999 r. był nominowany do nagrody "Press". Współpracował z TVP oraz wieloma znanymi czasopismami.

Tomasz Budzyński to były funkcjonariusz ABW. Był również szefem delegatury ABW w Lublinie. Od lat współpracuje z Wojciechem Sumlińskim i razem z nim publikuje książki. Korzystając ze swoich kontaktów w świecie polityki, odpowiada za szukanie oraz zbieranie informacji do kolejnych publikacji.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3354300
Tytuł
Zakazana prawda. Ucieczka od wolności
Liczba stron
304
Data premiery
2023-05-05
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
212 x 142
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.37
Długość
140
Głębokość
212
Wysokość
142
Nasza cena
29,68 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,0/5
2 recenzje
 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  1
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Barbara D. Klient niezweryfikowany
  3.0
  2023-05-31
  Jestem rozczarowana treścią tej książki. Mało jest nowych informacji. przynajmniej dla mnie nieznanych. Natomiast treści związane z Aneksem raportu WSI kompletnie nic nie wnoszą. Takie książki potwierdzają tylko fakt że żyjemy w państwie kartonowym.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 23. maja, czwartek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 23. maja, czwartek
0,00 zł

O Autorze


3354300
Ładowanie...