Zagraj to, Fryderyku! Czytam sobie. Poziom 1
Co sprawiło, że mały Fryderyk stał się wielkim kompozytorem? Muzykalna rodzina, staranne wykształcenie, a może jego własna wrażliwa dusza? Oto opowieść o muzyce, która mieszkała w chłopcu od zawsze, oraz o talencie, którym Fryderyk zachwycił świat. „Czytam sobie” to trzystopniowy program do nauki czytania Poziom 1 Składam słowa, pierwszy poziom serii „Czytam sobie”, to wspaniały początek nauki czyCzytaj więcej
- Wydawnictwo: HarperKids
- Serie: Czytam sobie
- Data premiery: 2023-03-06
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 32
- Wymiary: 188 x 150
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3328694
Tytuł
Zagraj to, Fryderyku! Czytam sobie. Poziom 1
Producent
Serie:
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
32
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2023-03-06
Rok wydania
2023
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
188 x 150
Waga
0.08 kg
Wysokość
150 mm
Długość
145 mm
Głębokość
185 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
145 mm
Nasza cena
15,49 zł
Opinie i recenzje książki Zagraj to, Fryderyku! Czytam sobie. Poziom 1
5,0/5
3 recenzje
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Ewelina Klient niezweryfikowany2023-03-17Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









