Zaczęło się w sobotę

Zaczęło się w sobotę - taki tytuł nosi kolejny kryminał Zeydlera-Zborowskiego. I faktycznie pierwsze zwiastuny afery mają miejsce właśnie tego dnia. Mecenas Natorski zostawia klienta w biurze tylko na chwilę. Kiedy wraca, mężczyzna już nie żyje. W jego plecach tkwi brazylijski sztylet, wbity aż po samą rękojeść. Czy Natorski rzeczywiście - jak sądzi Downar - zabił swego nowego klienta? Kim był tenCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Wydawnictwo LTW
  • Data premiery: 2012-08-16
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 200
  • Wymiary: 195 x 130
więcej parametrów
Polecamy podobne produkty
Zobacz wszystkie

O książce

Zaczęło się w sobotę - taki tytuł nosi kolejny kryminał Zeydlera-Zborowskiego. I faktycznie pierwsze zwiastuny afery mają miejsce właśnie tego dnia. Mecenas Natorski zostawia klienta w biurze tylko na chwilę. Kiedy wraca, mężczyzna już nie żyje. W jego plecach tkwi brazylijski sztylet, wbity aż po samą rękojeść. Czy Natorski rzeczywiście - jak sądzi Downar - zabił swego nowego klienta? Kim był ten człowiek? Po co przyszedł do Natorskiego? I dlaczego miał doklejoną brodę? Głowić się nad tym będzie ekipa z komendy stołecznej z dzielnym Downarem na czele. Rozwiązanie zagadki nie musi być jednak takie oczywiste, a podpowiedź może tkwić w lasce z gałką, którą miał przy sobie ów jegomość.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
339413
Tytuł
Zaczęło się w sobotę
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
200
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2012-08-16
Rok wydania
2012
Wymiary
195 x 130
Waga
0.22 kg
Wysokość
130 mm
Długość
195 mm
Głębokość
19 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
17,49 zł
Dziękujemy za Twoją ocenę!
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Zaczęło się w sobotę” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.
Dostawa i płatność

Zobacz również