Zaczarowana dorożka, czyli najpiękniejsze wiersze o Krakowie

Poeta pojawił się tutaj w pierwszych miesiącach 1946 roku. Najpierw na ulicy Basztowej, pod numerem 14, a potem, latem tego samego roku, w sławnym dziś domu przy ulicy Krupniczej. Schronili się tu ocaleli z pożogi przedwojenni pisarze polscy i wydawcy, którzy przywędrowali z rozmaitych stron: z obozów, frontów, z innych krajów, dokąd uciekali, aby nie zginąć w czasie właśnie zakończonej wojny.Czytaj więcej

więcej parametrów

O książce

Poeta pojawił się tutaj w pierwszych miesiącach 1946 roku. Najpierw na ulicy Basztowej, pod numerem 14, a potem, latem tego samego roku, w sławnym dziś domu przy ulicy Krupniczej. Schronili się tu ocaleli z pożogi przedwojenni pisarze polscy i wydawcy, którzy przywędrowali z rozmaitych stron: z obozów, frontów, z innych krajów, dokąd uciekali, aby nie zginąć w czasie właśnie zakończonej wojny.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3376919
Tytuł
Zaczarowana dorożka, czyli najpiękniejsze wiersze o Krakowie
Język
polski
Liczba stron
112
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2023-06-17
Rok wydania
2023
Wymiary
187 x 130
Waga
0.13 kg
Wysokość
130 mm
Długość
187 mm
Głębokość
187 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Nasza cena
24,59 zł
Dziękujemy za Twoją ocenę!
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Zaczarowana dorożka, czyli najpiękniejsze wiersze o Krakowie” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.
Dostawa i płatność