Zaćmienie
Ta historia pana zmieni - powiada jeden z bohaterów powieści do mężczyzny, szukającego miałkich atrakcji na plaży. Zmieni, czyli otworzy oczy na świat inny, świat intrygujący, bo przesycony tajemnicą, świat nie z tej ziemi. Literatura rozrywkowa oferuje dziś wiele takich światów-półproduktów, światów-wytworów nowoczesnych technologii. Tyle że zwykle gubi się w nich człowiek. Marta Magaczewska Czytaj więcej
- Wydawnictwo: JanKa
- Data premiery: 2010-06-16
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 176
- Wymiary: 205 x 145 x 11
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
368019
Tytuł
Zaćmienie
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
176
Typ okładki
miękka
Data premiery
2010-06-16
Rok wydania
2010
Wymiary
205 x 145 x 11
Waga
0.26 kg
Wysokość
145 mm
Długość
205 mm
Głębokość
145 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
145 mm
Nasza cena
13,29 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Zaćmienie” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









