Xi

Zabawy bez końca z Panem Miłoszem + CD

"Zabawy bez końca" to zbiór propozycji zabaw dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, stworzonych lub opracowanych przez Pana Miłosza. Miłosz Konarski - znany przedszkolakom i dzieciom żłobkowy jako Pan Miłosz to nauczyciel rytmiki, kompozytor i aranżer. Prywatnie tata trójki dzieci. Prowadzi własną firmę skupiającą się na produkcji muzyki i filmów, w życiu kieruje się zasadą, że bezczynność jest wrogiemCzytaj więcej

"Zabawy bez końca" to zbiór propozycji zabaw dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat, stworzonych lub opracowanych przez Pana Miłosza. Miłosz Konarski - znany przedszkolakom i dzieciom żłobkowy jako Pan Miłosz to nauczyciel rytmiki, kompozytor i aranżer. Prywatnie tata trójki dzieci. Prowadzi własną firmę skupiającą się na produkcji muzyki i filmów, w życiu kieruje się zasadą, że bezczynność jest wrogiem duszy.

Zabawy w książeczce zostały podzielone na pięć kategorii: zabawy na odpadanie, w kole, w parach, w rozsypce i zabawy różne.

W skład publikacji wchodzą:

-książeczka, w której każda z zabaw została dokładnie opisana, a jej zasady wyjaśnione;

-płyta CD zawierająca nie tylko nagrania muzyczne konieczne do przeprowadzenia zabaw, ale także towarzyszącą im narrację znanego już dzieciom z innych publikacji i lubianego przez nie Pana Miłosza.

Każda z zabaw została wymyślona i zaanimowana przez Pana Miłosza (podobnie jak w publikacjach z tuptającej trylogii w skład której wchodzą książeczki Tuptaj, maluszku, Tuptaj, średniaczku, Tuptaj, starszaku, zawierające zajęcia muzyczne dla grup przedszkolnych).

Pan Miłosz zachęca do udziału w zabawie, prowadzi ją oraz przypomina o kolejnych etapach. Każdą z nich można powtarzać dowolną liczbę razy aż do odpadnięcia wszystkich uczestników, wykorzystania każdego z ochotników lub aż do znudzenia. Głównym celem aktywności zawartych w tej publikacji jest po prostu dobra zabawa!

Wytłumaczenie zasad każdej z zabaw leży po stronie nauczyciela. Dopiero kiedy dzieci zrozumieją mechanizm zabawy, można puścić nagranie z płyty CD. Nauczyciel może jeszcze animować dzieci podczas pierwszego przeprowadzenia zabawy, jednak nie jest to niezbędne.

Propozycje zawarte w "Zabawach bez końca" można wykorzystywać pomiędzy zajęciami edukacyjnymi, w czasie wolnym czy też w ranku lub po obiedzie. Część z nich opiera się na rywalizacji (wygrywa dziecko, które odpadnie jako ostatnie), część na odgrywaniu ról. Wszystkim jednak towarzyszy muzyka oraz głos Pana Miłosza, który wciela się w rolę prowadzącego każdą zabawę. Wystarczy włożyć płytę do odtwarzacza, wytłumaczyć zasady zabawy, nacisnąć play i dzieci, prowadzone przez Pana Miłosza, bawią się same! A kiedy nagranie się skończy wystarczy odtworzyć je jeszcze raz! I jeszcze raz, i jeszcze raz, i jeszcze raz, i tak bez końca!

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
2852129
Tytuł
Zabawy bez końca z Panem Miłoszem + CD
Klasa
Brak Informacji
Liczba stron
24
Rok wydania
2020
Wymiary produktu [mm]
18
Okładka
okładka folia
Długość
185
Głębokość
135
Nasza cena
28,62 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,8/5
8 recenzji
 • 5
  6
 • 4
  2
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Bożena S. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-04-19
  Polecam wszystkim nauczycielom i rodzicom. Zabawa doskonała.
 • Honorata G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-09-05
  Takich pozycji jak ta jest zdecydowanie za mało na rynku, naprawdę. Książka jest genialna w każdym calu i przy tym szalenie świetnie zrobiona. Dopracowana w każdym najmniejszym detalu, do oprawy graficznej, po nagrania i generalnie całe wykonanie. Książka i propozycje zabaw od raz przypadku do gustu mojej młodszej córce. Ta starsza potrzebowała nieco więcej czasu na polubienie się z propozycjami pana Miłosza. No ale generalnie obie już teraz kochają i już nie możemy doczekać się kolejnych części, kolejnych płytek. Polecam z całego serducha.
 • Ewa G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-08-25
  Zabawy bez końca z Panem Miłoszem + CD to moim zdaniem must have nie tylko dla nauczyciela czy wychowawcy w przedszkolu, ale również dla rodzica. Szczególnie dla np. Zapracowanego, który nie ma czasu samodzielnie wymyślać zabaw z dzieckiem, bo taka pozycja to naprawdę duża pomoc i jeśli chodzi o zabawy i wspólne spędzają czasu i jeśli chodzi o dydaktykę i rozwój dziecka. Książka jest ciekawa kreatywnie zrobiona, nagrania dźwiękowe świetna, szata graficzna super. No totalnie nie ma do czego się przyczepić, więc polecam bardzo mocno każdemu.
 • Kinga B. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-08-24
  Genialna pozycja, która zdobyła serce moich dzieci, zarówno starszego syna, jak i młodszej córki od samego początku. I powiem, ze było to dla mnie nie lada zaskoczenie, bo dzieci dotychczas jedynie lubiły zabawy na telefonie czy tablecie lub generalnie interesowały się jedynie oglądaniem bajek w tv, a tutaj jest takie połączenie zabawy z rozrywką i nauką czyli połączenie idealne. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam i zarazem dołączam do tych wszystkich dobrych opinii na temat tej pozycji.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 21. maja, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 21. maja, wtorek
0,00 zł

Produkty od autora:


2852129
Ładowanie...