Za wszelką cenę

  4 recenzje

Laura jest na zakręcie życiowym. Jej pozornie poukładana codzienność w jednej chwili zamienia się za sprawą tajemnicy, którą matka wyznaje jej na łożu śmierci. To pociąga za sobą lawinę wydarzeń. Kobieta jest jednak silna. Ale czy wystarczająco, aby udźwignąć trudne do przyjęcia kłamstwa? Czy mężczyzna, którego spotka na swojej drodze, sprawi, że życie Laury znowu nabierze sensu?Uwielbiam książki,Czytaj więcej

  • Wydawnictwo: WasPos
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 252
  • Wymiary: 205 x 148
więcej parametrów
Polecamy podobne produkty
Zobacz wszystkie

O książce

Laura jest na zakręcie życiowym. Jej pozornie poukładana codzienność w jednej chwili zamienia się za sprawą tajemnicy, którą matka wyznaje jej na łożu śmierci. To pociąga za sobą lawinę wydarzeń. Kobieta jest jednak silna. Ale czy wystarczająco, aby udźwignąć trudne do przyjęcia kłamstwa? Czy mężczyzna, którego spotka na swojej drodze, sprawi, że życie Laury znowu nabierze sensu?

Uwielbiam książki, w których są wyraziści bohaterowie, a ich przygody odwzorowują prawdziwe życie. Tak jest w przypadku nowej powieści Anety Sołopy. Postacie, zmagając się ze swoimi problemami, lękami i przeszłością, pokazują, co tak naprawdę jest w życiu ważne i o jakie idee warto zawalczyć. Ta historia podaruje ogrom emocji i jeszcze skłoni do przemyśleń nad sprawami, które z pozoru wydają się odległe. Jeśli zatem szukacie w książce prawdziwej walki o miłość i szczęście, to ta pozycja będzie dla Was idealna.

Bo w życiu czasami trzeba podjąć walkę o to, co najcenniejsze - za wszelką cenę.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3366496
Tytuł
Za wszelką cenę
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
polski
Liczba stron
252
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Rok wydania
2023
Wymiary
205 x 148
Waga
0.22 kg
Wysokość
148 mm
Długość
205 mm
Głębokość
205 mm
Nasza cena
37,39 zł

Opinie i recenzje książki Za wszelką cenę

5,0/5
 
4 recenzje
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
  • Anna Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2023-06-27Recenzja zweryfikowana
    "A zatem nareszcie ją poznałem. Od kilku miesięcy obserwowałem ją z daleka, uczyłem się tego, co robi, z kim i gdzie, aż wreszcie się udało. I nawet nadarzyła się okazja, aby zostać jej bohaterem."

    "Za wszelką cenę" książka Anety Sołopa swoją premierę miała 23 maja. Czyli minął lekko ponad miesiąc. I powiem Wam że w złym momencie ją czytałam :) A dlatego w złym, że jest to gorący romans, który rozgrzewa do czerwoności, a ja nie miałam jak dać upustu buzującym we mnie emocjom, bo mąż był i zresztą jeszcze jest na 3 tygodniowym wyjeździe.

    Ale wracając do samej książki. Jest tutaj sporo seksu, sporo erotyzmu, sporo żądzy i bohaterowie dosłownie lgną do siebie. Ale nim do tego dochodzi, to poznajemy Laurę w momencie, kiedy dosłownie świat zwalił się jej na głowę. Umarła jej matka, która nigdy jakoś miłością zbytnią jej nie darzyła, ale to w końcu matka. Do tego Laura nakryła narzeczonego z pracownicą z jej firmy. Jak myślicie? To jeszcze mało? W tym nie najlżejszym momencie do jej firmy przyjmuje się Aleks. Ten facet od samego początku interesuje się swoją szefową. Ale prawda jest taka, że i ona coraz częściej myśli o Aleksandrze. A kiedy od myśli przechodzą oboje do czynów, to łączyć zaczyna tę dwójkę naprawdę niezwykła więź i ta ciągła żądza dosłownie z nich kipi. Ale.... Jak to w bajkach bywa, nie zawsze kończy się happy endem. On ma pewne tajemnice przed Laurą i okłamuje ją. A ona nie znosi kłamstwa. Co będzie, kiedy wszystkie tajemnice ujrzą światło dzienne? Czy ta dwójka ma przed sobą przyszłość? A może każde z nich obierze inne drogi?

    W tej z pozoru nie za grubej książce, autorka zawarła wiele różnych tematów. Jak choćby zdradę, malwersacje i oszustwa, stratę bliskiej osoby, tajemnice, zawiść, zemstę, problem z zajściem w ciąże, bezinteresowną pomoc kobietom bitym i poniżanym , ale też przyjaźń i zaufanie. W tej historii, poczytacie nie tylko o ogromnej chęci bohaterów na siebie oraz o ich licznych pikantnych wątkach, w których panuje żądza, ale jest tutaj też sporo pomocy innym, jest też ból różnego pochodzenia, jest żal, smutek, radość, miłość. No i wątek z porwaniem dodał całości takiego pazura! A końcówka była taka, jak chciałam żeby była. Za co dziękuję autorce. To była naprawdę przyjemność przeczytać tę jakże pikantną historię. I pomimo, że momentami zastanawiałam się, jak to jest w ogóle możliwe, że ta dwójka zna się tak krótko, a ciągnie ich do siebie tak mocno, ta ogromna ochota na sex zawsze i wszędzie była dosłownie aż nierealna! Jednak, to jest książka, fikcja literacka, która ma dać przyjemność czytelnikowi podczas czytania. I wiecie co? Ta historia Was zrelaksuje, a może niektórych pobudzi do igraszek miłosnych :)
  • Karolina J. Klient niezweryfikowany
    5.0
     
    2023-06-09Recenzja zweryfikowana
    Laura stojąc przy trumnie matki, nie czuła nic. Stała niewzruszona, kiedy wszyscy płakali. Tajemnica, którą wyjawiła jej matka na łożu śmierci, zmroziła jej serce... Przez to, targają nią różne myśli i na dodatek musi pozbyć się ze swojego życia pracowników, którzy wbili jej nóż w plecy. Lecz gdy pojawia się Aleksander na jedno z tych miejsc, w jej ciele rozpaliły się ogniki, o których nie miała pojęcia. Chemia była ogromna, ale on miał swój cel, który obiecał swojej matce osiągnąć. Jednak ta misja od razu upadła, zaś tajemnice ciągnęły się za nim zbyt długo. Tylko pytanie, czy po ostatnich zawirowaniach w jej życiu Laura będzie w stanie wszystko wybaczyć i zrozumieć. "Za wszelką cenę" to historia pełna zwrotów i upadków. Przepełniona gamą uczuć, której towarzyszą niesamowite więzi rodzinne. Od szczęśliwych i gorących chwil, po goryczkę ból, strach i zwątpienie. Lubię książki tej autorki, bo szybko przechodzi do konkretów oraz potrafi zaskoczyć i spuścić na nas bombę, której się nie spodziewamy. Możemy poznać sytuacje i rozmyślenia z punktu widzenia zarówno Laury, jak i Aleksa, co dodaje książce uroku. Postacie super wykreowani i nie ma się do czego przyczepić. P.S. Aneta, gdy zobaczyłam słowo, do którego zawsze się przyczepiałam, to nawet się uśmiechnęłam.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność

Zobacz również

Udostępnij produkt
Wstaw link na:
lub skopiuj link
Dodano do koszyka