Za studia trzeba płacić

Gomułka powiedział kiedyś: “o studentów trzeba dbać jak o pieczarki: trzymać w ciemni i karmić gó***m”.Czy studentom cokolwiek się należy, czy powinni dziękować władzy za to, że łaskawie coś od niej otrzymują?Książka "Za studia trzeba płacić" stara się odpowiedzieć na to pytanie rozumiejąc studia jako pracę i rozważając ją w kontekście ekonomicznym.Stawia przy tym, radykalne żądania, których celemCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: Bractwo Trojka
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 50
  • Wymiary: 148 x 105 x 5
więcej parametrów
Polecamy podobne produkty
Zobacz wszystkie

O książce

Gomułka powiedział kiedyś: “o studentów trzeba dbać jak o pieczarki: trzymać w ciemni i karmić gó***m”.Czy studentom cokolwiek się należy, czy powinni dziękować władzy za to, że łaskawie coś od niej otrzymują?Książka "Za studia trzeba płacić" stara się odpowiedzieć na to pytanie rozumiejąc studia jako pracę i rozważając ją w kontekście ekonomicznym.Stawia przy tym, radykalne żądania, których celem jest całkowite przekształcenie uniwersytetu.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3709079
Tytuł
Za studia trzeba płacić
Wydawnictwo
Liczba stron
50
Typ okładki
miękka
Rok wydania
2025
Wymiary
148 x 105 x 5
Waga
0.04 kg
Wysokość
105 mm
Długość
148 mm
Głębokość
5 mm
Szerokość
105 mm
Nasza cena
16,69 zł
Dziękujemy za Twoją ocenę!
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Za studia trzeba płacić” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.
Dostawa i płatność