Za horyzontem

Książka zawiera zbiór 25 opowiadań morskich. Opowiadania te pisane były na przestrzeni wielu lat. Są w nich opisy miejsc, ludzi, zdarzeń, sytuacji, jakie miały miejsce podczas rejsów autora, a przede wszystkim jest w nich morze. Autor pływał na statkach rybackiej floty dalekomorskiej, jako pierwszy oficer pod obcą banderą, oraz jako kapitan żeglugi wielkiej. Do niedawna był kapitanem portu w DarłoCzytaj więcej

  • Wydawnictwo: KryWaj
  • Data premiery: 2025-08-28
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 198
  • Wymiary: 208 x 148
więcej parametrów
Polecamy podobne produkty
Zobacz wszystkie

O książce

Książka zawiera zbiór 25 opowiadań morskich. Opowiadania te pisane były na przestrzeni wielu lat. Są w nich opisy miejsc, ludzi, zdarzeń, sytuacji, jakie miały miejsce podczas rejsów autora, a przede wszystkim jest w nich morze. Autor pływał na statkach rybackiej floty dalekomorskiej, jako pierwszy oficer pod obcą banderą, oraz jako kapitan żeglugi wielkiej. Do niedawna był kapitanem portu w Darłowie. Akcja wszystkich opowiadań to morze lub port, jednak zawsze na pierwszym planie jest statek. A sam tytuł, to odniesienie do tego, że każdy marynarz zawsze był i jest ciekawy co znajduje się za horyzontem.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3664062
Tytuł
Za horyzontem
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
198
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2025-08-28
Rok wydania
2025
Wymiary
208 x 148
Waga
0.24 kg
Wysokość
148 mm
Długość
208 mm
Głębokość
1 mm
Wiek od (lata)
18+
Nasza cena
30,89 zł
Dziękujemy za Twoją ocenę!
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Za horyzontem” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.
Dostawa i płatność