Xi

Wzorowe Jajo. Smaczna Banda i emocje

Poznaj wspaniałe przygody dość nietypowego bohatera! "Wzorowe Jajo. Food Group" Johna Jory'ego i Pete'a Oswalda to ilustrowana książka dla najmłodszych dzieci, która w żartobliwy sposób opowiada o codziennych sytuacjach oraz wyjaśnia, dlaczego trzeba pomagać innym osobom. Wzorowe Jajo przybywa z pomocą każdej postaci z książki! Pomaluje dom, przyniesie zakupy, a nawet uratuje wystraszonego kota. TCzytaj więcej

Polecamy inne produkty z serii "Smaczna Banda i emocje" Zobacz wszystkie

Poznaj wspaniałe przygody dość nietypowego bohatera! "Wzorowe Jajo. Food Group" Johna Jory'ego i Pete'a Oswalda to ilustrowana książka dla najmłodszych dzieci, która w żartobliwy sposób opowiada o codziennych sytuacjach oraz wyjaśnia, dlaczego trzeba pomagać innym osobom. Wzorowe Jajo przybywa z pomocą każdej postaci z książki! Pomaluje dom, przyniesie zakupy, a nawet uratuje wystraszonego kota. Ten uczynny i bardzo sympatyczny bohater może łatwo stać się wzorem dla każdego dziecka!

O czym jest "Wzorowe Jajo. Food Group"?

Wzorowe Jajo chętnie wyświadcza przysługę każdej osobie. Jest bardzo uczynne, a więc od razu pomaga napotkanym postaciom. Pamięta o wszystkich, ale nie zawsze o sobie. Autorzy opowiadają jego niezwykłą historię, wyjaśniając przy tym czytelnikom, jak być dobrym jednocześnie dla siebie i dla innych ludzi.

Mały czytelnik znajdzie tu wiele okazji do radości, ale przygody Wzorowego Jaja przekazują również mądre porady. To uniwersalna opowieść o tym, że należy najpierw zaopiekować się sobą, by później pomagać światu. Dzięki wesołemu bohaterowi dziecko odkrywa, jak w zdrowy sposób zadbać o siebie, nie zapominając przy tym o innych ludziach.

"Wzorowe Jajo. Food Group" - opinie

"Wzorowe Jajo. Food Group" to świetny wstęp do rozmowy o emocjach, a dzięki przygodom głównego bohatera dziecko może nauczyć się nawiązywać znajomości i dbać o dobre relacje z innymi ludźmi. Ta wielopoziomowa opowieść niejeden raz wzbudzi uśmiech na dziecięcej twarzy, a przy tym przekaże wiele życiowych porad. Pięknie zilustrowana oraz świetnie napisana książeczka będzie idealnym prezentem dla małego miłośnika książek. Z pewnością twórczość autorów docenią również rodzice, którzy szukają dla swoich dzieci mądrej literatury, opowiadającej o prawdziwych wartościach.

Pisarz John Jory i ilustrator Pete Oswald wspólnie tworzą pięknie wydane opowieści dla dzieci. Słyną z tego, że w swoich książkach podejmują poważne tematy oraz pomagają dzieciom w radzeniu sobie w trudnych sytuacjach społecznych. Opowiadają o empatii, otwartości i zdrowych relacjach z innymi ludźmi. Ponadto wyjaśniają najmłodszym czytelnikom znaczenie zasad społecznych oraz pomagają zrozumieć, jak najlepiej można zachować się w kłopotliwej sytuacji. Autorzy wciąż rozwijają swoją twórczość, przygotowując nowe przygody ulubionych bohaterów.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3328577
Tytuł
Wzorowe Jajo. Smaczna Banda i emocje
Producent
Liczba stron
32
Data premiery
2023-02-22
Rok wydania
2023
Wymiary produktu [mm]
273 x 221
Okładka
twarda
Waga Produktu [kg]
0.31
Długość
215
Głębokość
260
Wysokość
221
Nasza cena
20,49 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,7/5
3 recenzje
 • 5
  2
 • 4
  1
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Ewelina Klient niezweryfikowany
  4.0
  2023-02-26
  Dobre jajko pomagało wszystkim. Było wzorowym jajem, które mieszkało z jedenastoma innymi jajkami w kartonowym pudełku. Jego koledzy byli różni i na pewno nie byli idealni. Czasami nieźle nabroili. A nasze dobre jajko próbowało wszystko po nich naprawić. Aż pewnego dnia jego skorupka zaczęła pękać, a mózg ścinać się. Jajo opuściło sklepowe pułki i postanowiło zadbać o siebie. Co robiło wzorowe jajo i czy jeszcze kiedyś wróciło do marketu? Książeczka chociaż jest nie wielka posiadają bardzo mądre opowieść W bardzo prosty i przystępny sposób zapraszają dzieci do rozmowy o emocjach i uczuciach, które towarzyszą nam każdego dnia. Poruszają temat pomagania innym, stawianiu granic, społecznym współżyciu oraz o szacunku do innych jak i do samego siebie. Uzupełnieniem tekstu czytanego są duże i kolorowe ilustrację, które w pełni oddają uczucia jaja i ziarenka. Książeczka jest idealnym prezentem zarówno dla młodszych czytelników jak i nieco starszych. Maluchy posłuchają zabawnej i ciekawej historyjki a starsze dzieci poznają uczucia oraz to, że nawet największy nicpoń zasługuje na to by dać mu drugą szansę.
 • Joanna M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2023-02-20
  Bądź życzliwy, pomagaj innym, nie przechodź obojętnie obok krzywdy drugiej osoby. W wielu książkach dla dzieci znajdziemy to ważne i potrzebne przesłanie. Ale, jak we wszystkim, tak i we wrażliwości na potrzeby innych, potrzebna jest równowaga. Dobrze jest uświadomić to dzieciom, żeby troszcząc się o innych, nie zapomniały o własnych potrzebach. O czasie na odpoczynek, na realizację swoich pasji, czy proste nic nierobienie. Chciałam pokazać Wam dzisiaj genialnego picturebooka z nowej serii Wydawnictwa Harperkids pt. „Smaczna Banda i emocje”. To książka, która świetnie sprawdzi się podczas rozmowy o zdrowym pomaganiu, stawianiu granic i osobistym szczęściu. Opowiada historię Jaja, którego specjalnością były dobre uczynki. Jajo pomagało, gdzie tylko mogło. Zawsze i we wszystkim, czego ktoś sobie zażyczył. Jego 11 towarzyszy z kartonowego pudełka, nie specjalnie jednak to doceniało. Co gorsze, swoim niesfornym zachowaniem dostarczało mu tylko dodatkowego zajęcia. Jajo ciągle naprawiało i tuszowało ich wybryki, w efekcie czego, każdego wieczora było wykończone. Do tego stopnia, że dosłownie ścinał mu się mózg, a w pewnym momencie zaczęła pękać mu skorupka. Nie pomogła nawet kroplówka z żółtka. Lekarz stwierdził, że Jajo wywiera na siebie zbyt dużą presję, chcąc pomóc reszcie, być dobrymi jajkami. I wtedy Jajo podjęło decyzję, że tak dłużej być nie może. Postanowiło wyruszyć w długą, samotną wędrówkę. Przekonajcie się koniecznie, jaką drogę przebyło? Co robiło bez swoich towarzyszy? I czy nauczyło się, jak pomagać innym, dbając jednocześnie o własne potrzeby? Świetna jest ta książka i bardzo uniwersalna. W przystępny sposób pokaże dzieciom, czym jest self-care, a i niejednemu dorosłemu da do myślenia. Całość jest dowcipnie zilustrowana i bardzo ładnie wydana. Gorąco polecam, szczególnie dzieciom w wieku od ok. 4 do 7 lat.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 19. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 19. lipca, piątek
0,00 zł

O Autorze


3328577
Ładowanie...