Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka (Robert B. Cialdini) - tantis.pl
Xi
Niedostępny
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Opis

Znany profesor psychologii wyjaśnia, w jaki sposób ludzie podejmują decyzje i co tworzy ludzkie postrzeganie świata. "Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka" to wyjątkowa publikacja prof. Roberta Cialdiniego, który w przejrzysty sposób opisuje mechanizmy psychiczne, działające w zasadzie u każdego człowieka. Autor wyjaśnia, w jaki sposób nakłonić rozmówcę do zmiany zachowania lub decyzji. Tłumaczy, jak sprawić, by ludzie takich zmian naprawdę chcieli. Ponadto podrzuca wiele wskazówek, dzięki którym można bronić się przed złym wpływem innych osób!

Znany w środowisku naukowym psycholog społeczny bada cechy ludzkiego umysłu, które wpływają na podejmowanie decyzji. Sprawdza, w jaki sposób ludzie przekonują się do określonych wyborów i poglądów. Ta niezwykła publikacja odsłania mechanizmy manipulacji oraz uczy skutecznej obrony przed nimi. Autor w przejrzysty sposób wprowadza czytelników w tajemnice ludzkiego postępowania, wyjaśniając przy tym, jak rozpoznać niepożądany wpływ osoby na poglądy wyznawane przez kogoś innego. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i wieloletniej pracy badawczej tworzy szczegółową charakterystykę ludzkiego zachowania oraz nieświadomych odruchów, które dotyczą wszystkich ludzi.

W tej publikacji znajdziesz wyniki nowoczesnych badań psychologicznych, zaprezentowane w przystępny sposób nawet dla czytelników bez wykształcenia psychologicznego. Książka jest polecana nie tylko psychologom lub psychiatrom, ale także przedsiębiorcom. Będzie również cennym źródłem wiedzy dla każdej osoby, która szuka sprawdzonych metod obrony przed manipulacją i radykalnymi poglądami politycznymi. "Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka" to pozycja przetłumaczona na 26 języków, zdobywająca popularność wśród czytelników z różnych krajów świata.

Publikacja prof. Roberta Cialdiniego zyskała ogromny rozgłos głównie dzięki temu, że dobrze wyjaśnia proste mechanizmy psychiczne, wpływające na złożone rozumowanie człowieka. Autor w fascynujący i przejrzysty sposób opisuje różne elementy ludzkiej psychiki, które często wydają się bardzo skomplikowane. Niezwykła umiejętność komunikacji z odbiorcami zapewniła temu psychologowi wielu słuchaczy, a jego wystąpienia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej zdobyły duże uznanie w środowisku akademickim.

Prof. Robert Cialdini to wybitny psycholog społeczny i wykładowca Uniwersytetu Stanforda oraz Uniwersytetu Kalifornijskiego. Zanim rozpoczął oszałamiającą karierę psychologiczną, pracował jako sprzedawca samochodów oraz organizował zbiórki charytatywne. Jego publikacje naukowe zostały docenione przez najbardziej znanych badaczy psychologii. Co ciekawe, należał do zespołu naukowego, wspierającego kampanię wyborczą Baracka Obamy i doradzał Hillary Clinton.

Odkryj kategorię "Książki psychologiczne i socjologiczne", by zdobyć wiedzę o najnowszych odkryciach psychologii!

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3242122
Tytuł Wywieranie wpływu na ludzi. Teoria i praktyka
Autor Robert B. Cialdini
Wydawnictwo GWP
Język wydania polski
Język oryginału polski
Liczba stron 333
Data premiery 2022-04-21
Rok wydania 2022
Wymiary produktu [mm] 230 x 165
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.56
Cena detaliczna 79,91 zł
Nasza cena 78,49 zł

Recenzje

5/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Hubert O.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 26-10-2022 | Recenzja zweryfikowana
Książka niezwykle ciekawa, choć te same techniki przewijają się przez podobne wydawnictwa, więc jest tu jakaś powtarzalność. Niemniej tutaj autor (brawa) posługuje się wynikami badań. Książkę może napisać każdy i snuć w niej teorie i sprawiać, że ludzie wszędzie będą węszyli spisek. Tu jest wprost napisane, psychologia przewiduje takie i takie techniki, stosują je ci na tych i tamtych, jeśli jesteś w grupie "narażonej" zwróć uwagę na zachowania takie i takie, bronić się możesz w taki i traki sposób. Profesjonalnie i praktycznie :)

Malwina D.

Klient niezweryfikowany

4/5
| 22-10-2022 | Recenzja zweryfikowana
To jest naprawdę dobrze opracowana książka dotycząca manipulacji w ogólnym ujęciu. Na uwagę zasługują obie części: teoretyczna, która jest oparta na badaniach cytowanych zresztą przez autora oraz praktyczna, która w prosty sposób pokazuje, jak konkretna technika wygląda w realnym życiu, rozmowie, propozycji, negocjacjach itd. Moim zdaniem koniecznie należy sięgnąć po taką książkę, jeśli obracamy się w świecie biznesu i polityki, bo tam aż się roi od manipulacji. Ale po prawdzie, to nawet w zwykłym sklepie warto zawalczyć o jasny komunikat i utrzymać asertywną i świadomą postawę. Polecam!

Maciej U.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 18-10-2022 | Recenzja zweryfikowana
Świetna książka! Czytelnicy, którzy w tym temacie są kompletnie zieloni będą zbierali szczęki z podłogi! Bardzo dużo wiedzy, mechanizmów, omówionych technik i reakcji i to wszystko jest podparte badaniami, to ogromny plus książki. Bo ile te mechanizmy są mniej lub bardziej znane, tutaj autor odwołuję się do prawdziwych badań, przedstawia więc konkrety, a nie dywagacje lub swoje teorie. Bardzo fajna część, w której radzi, jak przeciwstawiać się technikom manipulacyjnym, jak je w ogóle rozpoznać. Jeśli macie wątpliwości co do intencji drugiego człowieka, ta książka z pewnością wam pomoże je odczytać.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
6. czerwca, wtorek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...