Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i zniewala ludzi

Christopher Klinsky

(okładka miękka)

5/5
Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł!
Wydawnictwo: Wydawnictwo Św.Tomasza
Liczba stron: 184
-28%

38,00 zł

27,50 zł

oszczędzasz 10,50 zł (28%)

Wysyłka 24 godziny
InPost Paczkomaty 24/7 9,99 zł
Orlen Paczka 6,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 9,99 zł
Kurier DPD 11,99 zł
Kurier InPost 12,99 zł
Poczta Polska 9,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie 7,99 zł

Opis

"Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i niewoli ludzi" to książka, która w bezkompromisowy sposób demaskuje prawdę o współczesnym świecie!

Tylko posiadanie wystarczającej liczby informacji pozwala uzyskać świadomość na temat kontroli, pod którą znajduje się ludzkość. Świadomość ta jest jednocześnie pierwszym krokiem na drodze do wyzwolenia. Dziś mało kto znajduje się jednak w posiadaniu koniecznej wiedzy - jest ona skrzętnie utajniana, a propagowanie jej grozi sankcjami obyczajowymi i prawnymi. Mieszkańcy wielu krajów na całym świecie - bywa, że również Polski - płacą za jej rozpowszechnianie utratą zatrudnienia, wyrzuceniem na margines społeczny, oskarżeniami o szerzenie dezinformacji i oszołomstwo.

W dzisiejszym świecie tresura społeczna przybiera zatrważającą skalę. Ludzkie mózgi drenowane są od najmłodszych lat: w placówkach oświatowych, za pomocą przekazu medialnego, słów sztucznie wyniesionych na piedestał autorytetów. Wolność słowa zniknęła pod pręgierzem politycznej poprawności, prawa naturalne przestają mieć znaczenie w obliczu ideologii gender.

Sterowanie ludzką świadomością sprawia, że człowiek poddany praniu mózgu nie jest w stanie dostrzec swojego zniewolenia ani sformułować własnego zdania. Wszystko, co robi i mówi, jest efektem zewnętrznego programowania. Zmanipulowani w ten sposób ludzie pokornie godzą się na sukcesywne ograniczanie ich wolności i praw, na odbieranie własności prywatnej, a nawet powierzanie wychowania swoich dzieci innym.

Christopher Klinsky wyraża swoją niezgodę na taki stan rzeczy poprzez publikację książki "Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i niewoli ludzi". Przedstawione w niej treści pomagają otworzyć oczy na sytuację współczesnego świata, uświadamiają skalę zniewolenia przeciętnego człowieka i wskazują odpowiedzialnych za taki stan rzeczy.

Autor prezentuje genezę systemu kontroli umysłów, upatrując jej początków w ustroju komunistycznym oraz działaniom amerykańskiego wywiadu. Dzięki lekturze dowiesz się także, jakie narzędzia prania mózgów oddziałują na ludzkie życie w jego różnorodnych aspektach: są to m.in. kryptowaluty, psychologia i psychoterapia, działalność internetowych influencerów oraz ideologia gender. Klinsky wyjaśnia ponadto prawdziwe mechanizmy rozwoju pandemii COVID-19, której rzeczywistym celem jest sterowanie społeczeństwem poprzez strach.

Zgromadzona wiedza jest punktem wyjścia do uwolnienia się z okowów systemu: świadomość mechanizmów rządzących światem pozwala wymknąć się z ich trybów i rozpocząć życie wolnego człowieka.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3178106
Tytuł Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i zniewala ludzi
Autor Christopher Klinsky
Wydawnictwo Wydawnictwo Św.Tomasza
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 184
Data premiery 2021-10-16
Rok wydania 2021
Wymiary produktu [mm] 205 x 145 x 14
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.21
Cena detaliczna 38,00 zł
Nasza cena 27,50 zł

Recenzje

5/5
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


EWA Z.

5/5
| 17-03-2022
Polecana była na YT i dlatego się zainteresowałam, oraz polecam innym poszukującym podobnego tematu.

Piotr P.

4/5
| 14-02-2022
Bardzo dobrze opisane i zredagowane, chociaż jest więcej metod manipulacji niż opisane w książce i dlatego 4+,a nie 5.

Miłosława G.

3/5
| 27-12-2021
Książka mnie zawiodła. Dotyka z grubsza kwestii "lepienia" mas na potrzeby zarządzających światem (z uwzględnieniem aktualnych trendów lewicowo-zielonych), ale jest to prezentacja dość tendencyjna, bo ignoruje manipulacyjne oddziaływanie kościoła. Zresztą czytając całość da się wyczuć szczególną doń sympatię autora. Poza tym książka sprawia wrażenie spisanej, a raczej skompilowanej (da się wyczuć, że jest to zlepek fragmentów o różnym poziomie zaawansowania przemyśleń) naprędce.

Alina G.

5/5
| 04-12-2021
Nie mogę powiedzieć, żebym popierała wszystkie tezy autora, np. wrzucanie psychologii i manipulacji medialnych do jednego worka trochę kłóci mi się ze sobą. Ale chyba każdy świadomy człowiek wie już, że nie żyjemy w całkiem wolnym świecie i to, co kiedyś wydawało się spiskowymi teoriami dziś nie brzmi już tak nieprawdopodobnie. Polecam książkę choćby po to, żeby dowiedzieć się na jakie manipulacje jesteśmy narażeni i komu tak naprawdę można wierzyć.

Adrian M.

5/5
| 29-11-2021
Słyszałem już wiele epitetów pod swoim adresem. Foliarz, szur i kim to ja nie jestem. Tylko dlaczego w takim razie "teorie spiskowe" coraz częściej się potwierdzają, a ludzie zaczynają przeglądać na oczy? Bardzo dobrze, że są tacy ludzie jak Klinsky albo Icke, którzy nawet jeśli nie zawsze mają rację, to pokazują że w oficjalnym przekazie nie ma ani słowa prawdy i warto ufać wyłącznie własnym wnioskom.

Robert J.

4/5
| 26-11-2021
Jak dla mnie w tej książce jest trochę za dużo dobrego, główna myśl jest jak najbardziej trafna, ale autor podciąga pod nią dużo odległych od siebie aspektów i summa summarum żadnego nie omawia wyczerpująco, Wolałbym węższy zakres, ale dokładniej opisany. Nie zgadzam się też w kwestii kryptowalut, uważam że są czymś zupełnie przeciwnym, niż pisze autor. No ale każdy ma prawo do własnego zdania, zresztą przekaz książki to zachęta do samodzielnego myślenia i pod tym względem jak najbardziej popieram.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomaty 24/7
czas dostawy
26. maja, czw. — 27. maja, pt.
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
27. maja, piątek
przedpłata
6,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
26. maja, czwartek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
26. maja, czwartek
przedpłata
11,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
16,99 zł
Kurier InPost
czas dostawy
26. maja, czwartek
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Poczta Polska
czas dostawy
27. maja, piątek
przedpłata
9,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
14,99 zł
Poczta Polska - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
27. maja, piątek
przedpłata
7,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
26. maja, czwartek
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...