Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i zniewala ludzi (Christopher Klinsky) - tantis.pl
Xi

Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i zniewala ludzi

Christopher Klinsky

(okładka miękka)

4/5
Wydawnictwo: Wydawnictwo Św.Tomasza
Liczba stron: 184

SUPER CENA

Cena detaliczna: 38,00 zł

22,19 zł

Zamów do 15:00, aby otrzymać jutro
InPost Paczkomat® 24/7 12,99 zł
Orlen Paczka 8,99 zł
Kurier DPD 12,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie 12,99 zł
Kurier InPost 14,99 zł
Pocztex Kurier 10,99 zł
Pocztex - punkty odbioru 10,99 zł

Najniższa cena: 22,19 zł

Opis

"Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i niewoli ludzi" to książka, która w bezkompromisowy sposób demaskuje prawdę o współczesnym świecie!

Tylko posiadanie wystarczającej liczby informacji pozwala uzyskać świadomość na temat kontroli, pod którą znajduje się ludzkość. Świadomość ta jest jednocześnie pierwszym krokiem na drodze do wyzwolenia. Dziś mało kto znajduje się jednak w posiadaniu koniecznej wiedzy - jest ona skrzętnie utajniana, a propagowanie jej grozi sankcjami obyczajowymi i prawnymi. Mieszkańcy wielu krajów na całym świecie - bywa, że również Polski - płacą za jej rozpowszechnianie utratą zatrudnienia, wyrzuceniem na margines społeczny, oskarżeniami o szerzenie dezinformacji i oszołomstwo.

W dzisiejszym świecie tresura społeczna przybiera zatrważającą skalę. Ludzkie mózgi drenowane są od najmłodszych lat: w placówkach oświatowych, za pomocą przekazu medialnego, słów sztucznie wyniesionych na piedestał autorytetów. Wolność słowa zniknęła pod pręgierzem politycznej poprawności, prawa naturalne przestają mieć znaczenie w obliczu ideologii gender.

Sterowanie ludzką świadomością sprawia, że człowiek poddany praniu mózgu nie jest w stanie dostrzec swojego zniewolenia ani sformułować własnego zdania. Wszystko, co robi i mówi, jest efektem zewnętrznego programowania. Zmanipulowani w ten sposób ludzie pokornie godzą się na sukcesywne ograniczanie ich wolności i praw, na odbieranie własności prywatnej, a nawet powierzanie wychowania swoich dzieci innym.

Christopher Klinsky wyraża swoją niezgodę na taki stan rzeczy poprzez publikację książki "Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i niewoli ludzi". Przedstawione w niej treści pomagają otworzyć oczy na sytuację współczesnego świata, uświadamiają skalę zniewolenia przeciętnego człowieka i wskazują odpowiedzialnych za taki stan rzeczy.

Autor prezentuje genezę systemu kontroli umysłów, upatrując jej początków w ustroju komunistycznym oraz działaniom amerykańskiego wywiadu. Dzięki lekturze dowiesz się także, jakie narzędzia prania mózgów oddziałują na ludzkie życie w jego różnorodnych aspektach: są to m.in. kryptowaluty, psychologia i psychoterapia, działalność internetowych influencerów oraz ideologia gender. Klinsky wyjaśnia ponadto prawdziwe mechanizmy rozwoju pandemii COVID-19, której rzeczywistym celem jest sterowanie społeczeństwem poprzez strach.

Zgromadzona wiedza jest punktem wyjścia do uwolnienia się z okowów systemu: świadomość mechanizmów rządzących światem pozwala wymknąć się z ich trybów i rozpocząć życie wolnego człowieka.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 3178106
Tytuł Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i zniewala ludzi
Autor Christopher Klinsky
Wydawnictwo Wydawnictwo Św.Tomasza
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Liczba stron 184
Data premiery 2021-10-16
Rok wydania 2021
Wymiary produktu [mm] 205 x 145
Okładka okładka miękka
Waga Produktu [kg] 0.21
Cena detaliczna 38,00 zł
Nasza cena 22,19 zł

Recenzje

4/5
Jak działają recenzje?
5
4
3
2
1

DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


Anna P.

Klient zweryfikowany

3/5
| 12-07-2022 | Recenzja zweryfikowana
Dla mnie osobiście nieco rozczarowująca i odnoszę wrażenie, że mimo starań autora, dość jednostronna. Jak najbardziej godna polecenia kiedy chcemy pobieżnie przejść przez temat "prania mózgu". Tytuł może zwiastować więcej ponad to, z czym spotkamy się na kartach tej książki.

EWA Z.

Klient zweryfikowany

5/5
| 17-03-2022 | Recenzja zweryfikowana
Polecana była na YT i dlatego się zainteresowałam, oraz polecam innym poszukującym podobnego tematu.

Piotr P.

Klient zweryfikowany

4/5
| 14-02-2022 | Recenzja zweryfikowana
Bardzo dobrze opisane i zredagowane, chociaż jest więcej metod manipulacji niż opisane w książce i dlatego 4+,a nie 5.

Miłosława G.

Klient zweryfikowany

3/5
| 27-12-2021 | Recenzja zweryfikowana
Książka mnie zawiodła. Dotyka z grubsza kwestii "lepienia" mas na potrzeby zarządzających światem (z uwzględnieniem aktualnych trendów lewicowo-zielonych), ale jest to prezentacja dość tendencyjna, bo ignoruje manipulacyjne oddziaływanie kościoła. Zresztą czytając całość da się wyczuć szczególną doń sympatię autora. Poza tym książka sprawia wrażenie spisanej, a raczej skompilowanej (da się wyczuć, że jest to zlepek fragmentów o różnym poziomie zaawansowania przemyśleń) naprędce.

Alina G.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 04-12-2021 | Recenzja zweryfikowana
Nie mogę powiedzieć, żebym popierała wszystkie tezy autora, np. wrzucanie psychologii i manipulacji medialnych do jednego worka trochę kłóci mi się ze sobą. Ale chyba każdy świadomy człowiek wie już, że nie żyjemy w całkiem wolnym świecie i to, co kiedyś wydawało się spiskowymi teoriami dziś nie brzmi już tak nieprawdopodobnie. Polecam książkę choćby po to, żeby dowiedzieć się na jakie manipulacje jesteśmy narażeni i komu tak naprawdę można wierzyć.

Adrian M.

Klient niezweryfikowany

5/5
| 29-11-2021 | Recenzja zweryfikowana
Słyszałem już wiele epitetów pod swoim adresem. Foliarz, szur i kim to ja nie jestem. Tylko dlaczego w takim razie "teorie spiskowe" coraz częściej się potwierdzają, a ludzie zaczynają przeglądać na oczy? Bardzo dobrze, że są tacy ludzie jak Klinsky albo Icke, którzy nawet jeśli nie zawsze mają rację, to pokazują że w oficjalnym przekazie nie ma ani słowa prawdy i warto ufać wyłącznie własnym wnioskom.

Robert J.

Klient niezweryfikowany

4/5
| 26-11-2021 | Recenzja zweryfikowana
Jak dla mnie w tej książce jest trochę za dużo dobrego, główna myśl jest jak najbardziej trafna, ale autor podciąga pod nią dużo odległych od siebie aspektów i summa summarum żadnego nie omawia wyczerpująco, Wolałbym węższy zakres, ale dokładniej opisany. Nie zgadzam się też w kwestii kryptowalut, uważam że są czymś zupełnie przeciwnym, niż pisze autor. No ale każdy ma prawo do własnego zdania, zresztą przekaz książki to zachęta do samodzielnego myślenia i pod tym względem jak najbardziej popieram.

Dostawa

czas dostawy
koszt
za pobraniem
InPost Paczkomat® 24/7
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Orlen Paczka
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
8,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier DPD
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
17,99 zł
DPD - Odbiór w Punkcie
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
12,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Kurier InPost
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
14,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
Niedostępne
Pocztex Kurier
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 299,00 zł
pobranie
15,99 zł
Pocztex - punkty odbioru
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
10,99 zł bezpłatna dostawa od 249,00 zł
pobranie
Niedostępne
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
czas dostawy
7. czerwca, środa
przedpłata
0,00 zł
pobranie
Niedostępne
Ładowanie...