Xi

Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i zniewala ludzi

"Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i niewoli ludzi" to książka, która w bezkompromisowy sposób demaskuje prawdę o współczesnym świecie!Tylko posiadanie wystarczającej liczby informacji pozwala uzyskać świadomość na temat kontroli, pod którą znajduje się ludzkość. Świadomość ta jest jednocześnie pierwszym krokiem na drodze do wyzwolenia. Dziś mało kto znajduje Czytaj więcej

"Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i niewoli ludzi" to książka, która w bezkompromisowy sposób demaskuje prawdę o współczesnym świecie!

Tylko posiadanie wystarczającej liczby informacji pozwala uzyskać świadomość na temat kontroli, pod którą znajduje się ludzkość. Świadomość ta jest jednocześnie pierwszym krokiem na drodze do wyzwolenia. Dziś mało kto znajduje się jednak w posiadaniu koniecznej wiedzy - jest ona skrzętnie utajniana, a propagowanie jej grozi sankcjami obyczajowymi i prawnymi. Mieszkańcy wielu krajów na całym świecie - bywa, że również Polski - płacą za jej rozpowszechnianie utratą zatrudnienia, wyrzuceniem na margines społeczny, oskarżeniami o szerzenie dezinformacji i oszołomstwo.

W dzisiejszym świecie tresura społeczna przybiera zatrważającą skalę. Ludzkie mózgi drenowane są od najmłodszych lat: w placówkach oświatowych, za pomocą przekazu medialnego, słów sztucznie wyniesionych na piedestał autorytetów. Wolność słowa zniknęła pod pręgierzem politycznej poprawności, prawa naturalne przestają mieć znaczenie w obliczu ideologii gender.

Sterowanie ludzką świadomością sprawia, że człowiek poddany praniu mózgu nie jest w stanie dostrzec swojego zniewolenia ani sformułować własnego zdania. Wszystko, co robi i mówi, jest efektem zewnętrznego programowania. Zmanipulowani w ten sposób ludzie pokornie godzą się na sukcesywne ograniczanie ich wolności i praw, na odbieranie własności prywatnej, a nawet powierzanie wychowania swoich dzieci innym.

Christopher Klinsky wyraża swoją niezgodę na taki stan rzeczy poprzez publikację książki "Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i niewoli ludzi". Przedstawione w niej treści pomagają otworzyć oczy na sytuację współczesnego świata, uświadamiają skalę zniewolenia przeciętnego człowieka i wskazują odpowiedzialnych za taki stan rzeczy.

Autor prezentuje genezę systemu kontroli umysłów, upatrując jej początków w ustroju komunistycznym oraz działaniom amerykańskiego wywiadu. Dzięki lekturze dowiesz się także, jakie narzędzia prania mózgów oddziałują na ludzkie życie w jego różnorodnych aspektach: są to m.in. kryptowaluty, psychologia i psychoterapia, działalność internetowych influencerów oraz ideologia gender. Klinsky wyjaśnia ponadto prawdziwe mechanizmy rozwoju pandemii COVID-19, której rzeczywistym celem jest sterowanie społeczeństwem poprzez strach.

Zgromadzona wiedza jest punktem wyjścia do uwolnienia się z okowów systemu: świadomość mechanizmów rządzących światem pozwala wymknąć się z ich trybów i rozpocząć życie wolnego człowieka.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3178106
Tytuł
Wyprane mózgi. Jak przez kontrolę umysłów niszczy się naszą cywilizację i zniewala ludzi
Język wydania
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
184
Data premiery
2021-10-16
Rok wydania
2021
Wymiary produktu [mm]
205 x 145
Okładka
miękka
Waga Produktu [kg]
0.21
Długość
145
Głębokość
205
Wysokość
14
Nasza cena
25,89 zł
Zobacz więcej
Recenzje
4,5/5
16 recenzji
 • 5
  11
 • 4
  2
 • 3
  3
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Anna P. Klient niezweryfikowany
  3.0
  2022-07-12
  Dla mnie osobiście nieco rozczarowująca i odnoszę wrażenie, że mimo starań autora, dość jednostronna. Jak najbardziej godna polecenia kiedy chcemy pobieżnie przejść przez temat "prania mózgu". Tytuł może zwiastować więcej ponad to, z czym spotkamy się na kartach tej książki.
 • EWA Z. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-03-17
  Polecana była na YT i dlatego się zainteresowałam, oraz polecam innym poszukującym podobnego tematu.
 • Piotr P. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2022-02-14
  Bardzo dobrze opisane i zredagowane, chociaż jest więcej metod manipulacji niż opisane w książce i dlatego 4+,a nie 5.
 • Miłosława G. Klient niezweryfikowany
  3.0
  2021-12-27
  Książka mnie zawiodła. Dotyka z grubsza kwestii "lepienia" mas na potrzeby zarządzających światem (z uwzględnieniem aktualnych trendów lewicowo-zielonych), ale jest to prezentacja dość tendencyjna, bo ignoruje manipulacyjne oddziaływanie kościoła. Zresztą czytając całość da się wyczuć szczególną doń sympatię autora. Poza tym książka sprawia wrażenie spisanej, a raczej skompilowanej (da się wyczuć, że jest to zlepek fragmentów o różnym poziomie zaawansowania przemyśleń) naprędce.
 • Alina G. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-12-04
  Nie mogę powiedzieć, żebym popierała wszystkie tezy autora, np. wrzucanie psychologii i manipulacji medialnych do jednego worka trochę kłóci mi się ze sobą. Ale chyba każdy świadomy człowiek wie już, że nie żyjemy w całkiem wolnym świecie i to, co kiedyś wydawało się spiskowymi teoriami dziś nie brzmi już tak nieprawdopodobnie. Polecam książkę choćby po to, żeby dowiedzieć się na jakie manipulacje jesteśmy narażeni i komu tak naprawdę można wierzyć.
 • Adrian M. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-11-29
  Słyszałem już wiele epitetów pod swoim adresem. Foliarz, szur i kim to ja nie jestem. Tylko dlaczego w takim razie "teorie spiskowe" coraz częściej się potwierdzają, a ludzie zaczynają przeglądać na oczy? Bardzo dobrze, że są tacy ludzie jak Klinsky albo Icke, którzy nawet jeśli nie zawsze mają rację, to pokazują że w oficjalnym przekazie nie ma ani słowa prawdy i warto ufać wyłącznie własnym wnioskom.
 • Robert J. Klient niezweryfikowany
  4.0
  2021-11-26
  Jak dla mnie w tej książce jest trochę za dużo dobrego, główna myśl jest jak najbardziej trafna, ale autor podciąga pod nią dużo odległych od siebie aspektów i summa summarum żadnego nie omawia wyczerpująco, Wolałbym węższy zakres, ale dokładniej opisany. Nie zgadzam się też w kwestii kryptowalut, uważam że są czymś zupełnie przeciwnym, niż pisze autor. No ale każdy ma prawo do własnego zdania, zresztą przekaz książki to zachęta do samodzielnego myślenia i pod tym względem jak najbardziej popieram.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Najczęściej kupowane razem:

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 21. czerwca, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 21. czerwca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 21. czerwca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 21. czerwca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 21. czerwca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 21. czerwca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 21. czerwca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 21. czerwca, piątek
0,00 zł

O Autorze


3178106
Ładowanie...