Xi
 » Książki  » Kryminał, sensacja, thriller
Jest późny wieczór. Wracasz do domu. Jesteś na ulicy całkiem sama. Nagle słyszysz odgłos kroków. Ktoś za tobą idzie. Coraz szybciej. To musi być on: tamten facet z baru, który nie chciał się odczepić. Nie masz czasu do namysłu. Szybko się odwracasz i z całej siły odpychasz mężczyznę od siebie. Ten spada ze schodów, po których szliście. Leży na chodniku bez śladu życia.
CO TERAZ?
Dzwonisz na numer alarmowy. Czekasz na policję. Stajesz przed sądem, który wymierzy ci sprawiedliwość. I możesz mieć tylko nadzieję, że mąż, rodzina i przyjaciele nie odwrócą się od ciebie.
A MOŻE:
Uciekasz. Nie mówisz o tym nikomu. To był przecież przypadek. Nie chciałaś tego zrobić. Spanikowałaś ze strachu. Ale nikt niczego nie widział. I nikt się nie dowie, jeśli szybko stąd znikniesz. Jeśli zachowasz tajemnicę. Na zawsze.
CO WYBIERZESZ?
Thriller doskonały.
Claire Douglas, autorka Odwetu i Sióstr
Spychasz człowieka ze schodów i co dalej? Uciekasz czy zostajesz i dzwonisz po karetkę? Co byś zrobiła w takiej sytuacji? Znakomity pomysł fabularny zrealizowany z niezwykłym polotem.
Clare Mackintosh, autorka Widzę cię
Pasjonująca, pochłaniająca, piekielnie inteligentna książka.
Holly Seldon, autorka powieści Wstrzymaj oddech
Przeczytałam tę książkę od deski do deski za jednym posiedzeniem.
Hollie Overton, autorka Laleczki
Gillian McAllister - pisze, odkąd sięga pamięcią. Mieszka w Birmingham, gdzie pracuje jako prawniczka. Jej pierwsza powieść pt. Wszystko oprócz prawdy znalazła się w pierwszej dziesiątce bestsellerów Sunday Timesa.
Nakładem wydawnictwa Prószyński i S-ka ukazały się dotychczas jej dwie powieści.
Zobacz więcej
Dane szczegółowe

Dostawa i płatność

Produkty od autora:


2916285
Ładowanie...