Wszystkie żony Henryka VIII
Perypetie miłosne Henryka VIII, podobnie jak losy jego burzliwych sześciu małżeństw, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a niemal każda próba przeniesienia ich na ekran to murowany przepis na sukces. Podczas swojego długiego, przeszło trzydziestosiedmioletniego panowania, król przeobraził się z obiecującego i urodziwego młodzieńca w krwawego tyrana, rozprawiającego się z przeciwnikami polityCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Bellona
- Data premiery: 2023-05-17
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 396
- Wymiary: 217 x 140
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3358600
Tytuł
Wszystkie żony Henryka VIII
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Liczba stron
396
Typ okładki
miękka
Wydanie
I
Data premiery
2023-05-17
Rok wydania
2023
Wymiary
217 x 140
Waga
0.37 kg
Wysokość
140 mm
Długość
217 mm
Głębokość
26 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
135 mm
Nasza cena
41,79 zł
Symbol produktu:
9788311169203
Opinie i recenzje książki Wszystkie żony Henryka VIII
4,7/5
3 recenzje
- 5
- 4
- 3
- 2
- 1
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje- Dagmara S. Klient niezweryfikowany2023-05-30Recenzja zweryfikowana
- Monika Klient niezweryfikowany2023-05-30Recenzja zweryfikowana
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









