Xi
moja lista
zaloguj
koszyk (0) | 0,00 PLN

Wspomnienia z wędrówki dusz. Studia członków Instytutu Newtona

Książka dr Michaela Newtona "Wspomnienia z wędrówki dusz. Studia członków Instytutu Newtona" jest zwieńczeniem bestsellerowej serii poświęconej tematyce życia po życiu, w skład której wchodzą takie książki, jak "Wędrówka dusz", "Przeznaczenie dusz" oraz "Życie między wcieleniami". W zbiorze relacji zebranych i opisanych przez hipnoterapeutów pracujących w tytułowym Instytucie Newtona, ze wstępem iCzytaj więcej

 • Wydawnictwo: Illuminatio
 • Data premiery: 2021-06-30
 • Okładka: miękka
 • Liczba stron: 468
 • Wymiary: 205 x 145 x 30

Książka dr Michaela Newtona "Wspomnienia z wędrówki dusz. Studia członków Instytutu Newtona" jest zwieńczeniem bestsellerowej serii poświęconej tematyce życia po życiu, w skład której wchodzą takie książki, jak "Wędrówka dusz", "Przeznaczenie dusz" oraz "Życie między wcieleniami". W zbiorze relacji zebranych i opisanych przez hipnoterapeutów pracujących w tytułowym Instytucie Newtona, ze wstępem i komentarzami dr Newtona, poznajemy kolejne dowody na głęboki wpływ duchowej regresji na codzienne ludzkie życie.

Michael Newton przez wiele lat opracowywał własne techniki intensywnej regresji mającej na celu przenieść osoby poddane hipnozie poza ich wspomnienia z poprzedniego życia do bardziej znaczącego doświadczania duszy. Jest powszechnie uważany za pioniera w odkrywaniu tajemnic życia po śmierci poprzez wykorzystanie duchowej regresji hipnotycznej oraz autorem bestsellerów eksplorujących nieśmiertelne życie w świecie duchowym. Jego badania koncentrują się na cofaniu pacjentów wspomnień z poprzednich wcieleń. Bohaterowie książki "Wspomnienia z wędrówki dusz. Studia członków Instytutu Newtona" w trakcie kolejnych sesji wyruszyli w duchowe podróże, które na zawsze odmieniły ich życie. Zrozumieli sens przeciwności losu, uzdrowili swoje emocje, dostrzegli prawdziwy sens istnienia. Niniejsza książka stanowi przejmujące świadectwo ich doświadczeń.

Badania Michaela Newtona rzucają nowe światło na odwieczne pytania, jakie stawia sobie człowiek - o to, kim jesteśmy, skąd pochodzimy, dlaczego tu jesteśmy. Jego zdaniem wszyscy jesteśmy połączeniem energii, doświadczeń i nauk z niezliczonej ilości poprzednich wcieleń, a metoda hipnoterapia pozwala odkryć ich tajemnice. Aspekt leczniczy jest pośredni, ponieważ leczenie w hipnozie nie leczy bezpośrednio. Działania terapeutyczne mają jednak towarzyszące hipnoterapii sugestie, wyobrażenia czy wizualizacje, które mają miejsce podczas całego procesu.

Zredagowane przez Netwona fascynujące relacje składające się na "Wspomnienia z wędrówki dusz" zostały starannie wybrane i skompletowane przez hipnoterapeutów certyfikowanych przez Instytut Netwona. Każdy z nich odbył zmieniającą życie duchową podróż, którą streszczają na potrzeby niniejszej książki. To historie osobiste, dramatyczne, fascynujące, a przede wszystkim uświadamiające jak wielką tajemnicą jest człowiek i jego duchowe życie.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3016845
Tytuł
Wspomnienia z wędrówki dusz. Studia członków Instytutu Newtona
Wydawnictwo
Język wydania
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
468
Data premiery
2021-06-30
Rok wydania
2021
Wymiary produktu [mm]
205 x 145 x 30
Okładka
okładka miękka
Waga Produktu [kg]
0.45
Długość
145
Głębokość
205
Wysokość
30
Zobacz więcej
Recenzje
5,0/5
3 recenzje
 • 5
  3
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0
 • 1
  0
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
RecenzjeNajnowsze
Jak działają recenzje
 • Maja L. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-02-02
  Książka, która dla większości Polaków z pewnością będzie kontrowersyjna, wykracza bowiem za dogmaty wiary katolickiej, które są nam wklepywane do głowy już od dziecka. Jeżeli jednak masz otwarty umysł z pewnością znajdziesz tutaj zrozumienie. To naukowe podejście do spraw ducha i duszy. Naprawdę dobrze się czyta.
 • Józef Z. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2022-01-27
  Kto już czytał ksiażki Doktora Michaela Newtona i jest choć trochę zainteresowany tematem LBL z pewnością będzie zachwycony książką "Wspomnienia z wędrówki dusz". To takie zwieńczenie pracy autora a także znakomite podsumowanie tego co czytaliśmy już wcześniej. To długo wyczekiwany deser, który zarazem jest wisieńką na torcie. Polecam
 • Beata P. Klient niezweryfikowany
  5.0
  2021-12-03
  Świetna książka dla zainteresowanych tematyką, ciekawa wciąga, kupiłam mając poprzednie części tej serii, polecam tę i 3 pozostałe książki z tej serii.
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
 • Klient zweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Klient niezweryfikowany
  Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
 • Recenzja Zweryfikowana
  Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Orlen Paczka
data dostawy 6. marca, środa
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Kurier DPD
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 5. marca, wtorek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 5. marca, wtorek
0,00 zł

O Autorze


3016845
Ładowanie...