Wspomnienia polskie. Wędrówki po Argentynie

Wspomnienia polskie należą do mniej znanych utworów Witolda Gombrowicza. Ogłoszone zostały dopiero po śmierci pisarza, utrzymane są w formie swobodnej, pełnej anegdot i dygresji gawędy o czasach przedwojennych, o życiu artystycznym Warszawy i spotykanych ludziach. Książka posiada walor duchowej autobiografii pisarza i jest najważniejsza dla zrozumienia innych jego dzieł.Czytaj więcej

  • Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
  • Data premiery: 2023-06-21
  • Okładka: miękka
  • Liczba stron: 400
  • Wymiary: 207 x 127
więcej parametrów

O książce

Wspomnienia polskie należą do mniej znanych utworów Witolda Gombrowicza. Ogłoszone zostały dopiero po śmierci pisarza, utrzymane są w formie swobodnej, pełnej anegdot i dygresji gawędy o czasach przedwojennych, o życiu artystycznym Warszawy i spotykanych ludziach. Książka posiada walor duchowej autobiografii pisarza i jest najważniejsza dla zrozumienia innych jego dzieł.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu
3382856
Tytuł
Wspomnienia polskie. Wędrówki po Argentynie
Język
polski
Liczba stron
400
Typ okładki
miękka
Data premiery
2023-06-21
Rok wydania
2023
Kraj pochodzenia
Polska
Wymiary
207 x 127
Waga
0.31 kg
Wysokość
127 mm
Długość
207 mm
Głębokość
25 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
123 mm
Nasza cena
47,79 zł
Symbol produktu:
9788308081518
Dziękujemy za Twoją ocenę!
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Wspomnienia polskie. Wędrówki po Argentynie” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji.
Dostawa i płatność

Zobacz również