Xi

Wsiąść do pociągu: Europa. Kolejowa przygoda trwa!

Zabawki

Producent : Rebel
Kategorie: Zabawki

Opis

Udaj się w podróż dookoła Starego Kontynentu i poznaj świat u progu XX wieku! Przeżyj wielką kolejową przygodę i odkrywaj nowe zakątki. Pobaw się w stratega i w jak najszybszym czasie zbuduj najdłuższą trasę kolejową, by zdobyć sławę i uznanie. Świat stoi przed Tobą otworem! Czy wystarczy Ci odwagi, by podjąć wyzwanie?

“Wsiąść do Pociągu: Europa” to pasjonująca gra familijna i strategiczna, należąca do obsypanego nagrodami cyklu o wielkiej, kolejowej podróży. Gwarantuje godziny świetnej zabawy wszystkim, niezależnie od wieku. Pomaga rozwijać myślenie strategiczne i promuje kreatywne, niesztampowe rozwiązania.

Gra przeznaczona jest dla 2-5 graczy w wieku od 8 lat. W skład zestawu wchodzą: plansza z mapą Europy z 1900 r., 240 wagoników w 5 kolorach, 15 dworców kolejowych, 110 kart pociągów, 46 biletów, 5 kolorowych pionków (do podliczania punktacji) i instrukcja z zasadami.

Dane szczegółowe

Identyfikator produktu 507916
Tytuł Wsiąść do pociągu: Europa. Kolejowa przygoda trwa!
Cena okładkowa 169,95 zł
Nasza cena 123,89 zł

Recenzje

5 / 6
  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
DODAJ RECENZJĘ:

oceń produkt:


klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 10-10-2015
Kupiłem tę grę na prezent. Obdarowani bardzo się ucieszyli, bo chcieli ją otrzymać. Ja też w nią grałem i polecam.

klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 04-01-2016
Dziecku gra się spodobała. Początkowo instrukcja wydawała się zawiła, ale już przy kolejnej turze gry okazła się bardzo prosta. Polecam.

klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 26-02-2016
Gra bardzo dobra na start i jeżeli chcemy kogoś wprowadzić w świat planszówek. Bardzo łatwe i przystępne zasady. Jedyna wadą jest to, że gra traci na wartości kiedy nie gra się w co najmniej 4 osoby. Dlatego do mniejszego grona znacznie bardziej wpasuje się edycja z planszą Skandynawii.

klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 05-02-2018
Dałam najwyższą ocenę trochę na zapas bo dopiero raz graliśmy w Europę. Wcześniej graliśmy w StanyZjednoczone i tamta gra była prostsza. Nie bardzo jeszcze czuję niektófre zasady np. budowanie tuneli i dworców, Bo instrukcja rzeczywiście niejasna. Myślę jednak że z czasem będzie nam łatwiej. Polecam.

klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 15-04-2018
Gra idealna na wprowadzenie rodziny czy tez znajomych w magiczny świat nowoczesnych gier planszowych. Gdy już się ogra Europę to warto zaopatrzyć się w niedrogi dodatek "Europa 1912", co też sam uczyniłem.

klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 15-05-2018
Super gra rodzinna zarówno dla początkujących jak i dla trochę bardziej zaawansowanych graczy. Rozgrywka trwa około 1,5 h i przynosi wiele satysfakcji. Zasady są na tyle proste, że spokojnie mogą grać dzieci od 7 roku życia, oczywiście po wcześniejszym wytłumaczeniu kilku zasad przez dorosłych. Gorąco polecam.

klient zarejestrowany który kupił ten produkt

| 06-01-2019
Grę kupiłem jako prezent pod choinkę. Prezent przypadł do gustu synowi jak i całej rodzinie.Z początku instrukcja wydawała się zawiła ale jak już opanowaliśmy ją to gra sprawia dużo radości. Polecam

Dostawa

czas dostawy przedpłata za pobraniem
23 Październik, Środa 0,00 zł Niedostępne
28 Październik, Poniedziałek 5,99 zł Niedostępne
24 Październik, Czwartek 7,99 zł Niedostępne
24 Październik, Czwartek 8,99 zł 11,99 zł
23 Październik, Środa 8,99 zł Niedostępne
23 Październik, Środa 10,99 zł 13,99 zł

Płatność:

płatność za pobraniem

przelew bankowy

płatność on-line

Prawdpodobnie zainteresuje Cię również:

)
Ładowanie...