Wściekłe suki
Wściekłe suki Co trzy godziny i dwadzieścia pięć minut w Meksyku ginie kobieta, rozczłonkowana, uduszona, zgwałcona, pobita do nieprzytomności, spalona żywcem, rozpruta ciosami noża, z połamanymi kośćmi i siną skórą. () Meksyk to olbrzymi potwór, który pożera kobiety - pisze Dahlia de la Cerda. I powołuje do literackiego życia komando mścicielek. Młodych, zdecydowanych i bezwzględnych. PrawdziwychCzytaj więcej
- Wydawnictwo: Filtry
- Data premiery: 2024-01-23
- Okładka: miękka
- Liczba stron: 184
- Wymiary: 208 x 142
więcej parametrów
O książce
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3451129
Tytuł
Wściekłe suki
Autor
Wydawnictwo
Język
polski
Język oryginału
hiszpański
Liczba stron
184
Typ okładki
miękka
Wydanie
1
Data premiery
2024-01-23
Rok wydania
2024
Wymiary
208 x 142
Waga
0.18 kg
Wysokość
142 mm
Długość
208 mm
Głębokość
12 mm
Liczba elementów zakres
Do 49
Szerokość
140 mm
Nasza cena
37,89 zł
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Wściekłe suki” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
- Klient zweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Klient niezweryfikowanyAutorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
- Recenzja ZweryfikowanaPotwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.
Dostawa i płatność









