Xi

Wrażliwość daje siłę. Poradnik dla empatów i osób wysoko wrażliwych

Czy jesteś empatą?Zdarzyło ci się kiedykolwiek widzieć, jak dziecko rozbija kolano i poczuć jego ból w swoim ciele? Czy przebywając z przyjacielem przepełnionym lękiem lub rozpaczą poczułeś w sobie te same emocje? Powiedziałeś kiedyś ,,tak, gdy każda komórka twojego ciała krzyczała ,,NIE!? Czy ktoś powiedział ci, że jesteś ,,zbyt wrażliwy, ,,zbyt emocjonalny, ,,słaby albo, że ,,za bardzo się przejCzytaj więcej

Czy jesteś empatą?

Zdarzyło ci się kiedykolwiek widzieć, jak dziecko rozbija kolano i poczuć jego ból w swoim ciele? Czy przebywając z przyjacielem przepełnionym lękiem lub rozpaczą poczułeś w sobie te same emocje? Powiedziałeś kiedyś ,,tak, gdy każda komórka twojego ciała krzyczała ,,NIE!? Czy ktoś powiedział ci, że jesteś ,,zbyt wrażliwy, ,,zbyt emocjonalny, ,,słaby albo, że ,,za bardzo się przejmujesz? Jeśli twoja odpowiedź na któreś z tych pytań jest twierdząca, to prawdopodobnie jesteś empatą. Empaci to wysoko wrażliwi ludzie, którzy czują i chłoną myśli, emocje oraz energie innych osób. Posiadają unikalny sposób postrzegania i odczuwania otaczającego ich świata. Przez to, że mają bardzo wysoko rozwiniętą intuicję, czują różne rzeczy znacznie głębiej niż inni ludzie.

Empaci i osoby wysoko wrażliwe często czują na swoich barkach ogromny ciężar

Bycie empatą niesie ze sobą potężne korzyści, ale może być również ogromnym ciężarem. Wielu empatów nie zdaje sobie sprawy ze swojego daru. Często prowadzi to do przytłaczającego przeciążenia sensorycznego, dezorientacji, niskiego poczucia własnej wartości i braku samoakceptacji. Empaci czują się przygnębieni i sfrustrowani tym, że nie mogą zadowolić wszystkich. Nie potrafią okiełznać swojej intuicji i zdolności energetycznych, które hamują ich przed samorealizacją i rozwojem duchowym, gdyż empata zawsze uzna, że czyjeś potrzeby są ważniejsze od jego. To przekleństwo empatów - niezdolność do odróżnienia potrzeb i emocji innych ludzi od ich własnych oraz uzależnienie od akceptacji. W ten sposób oddają swoją moc, wyczerpują emocjonalne i fizyczne zasoby. Empaci i osoby wysoko wrażliwe często czują na swoich barkach ogromny ciężar.

Wrażliwość to twoja supermoc! Uczyń z niej swoją siłę do osiągania szczęścia

Anita Moorjani, empatka i autorka międzynarodowego bestsellera Umrzeć, by stać się sobą, odkryje przed tobą, jak zmienić ten emocjonalny ciężar w potężne narzędzie - twoją osobistą supermoc. Ćwiczenia i praktyki duchowe przedstawione w tej książce to rady, z jakimi prawdopodobnie nie spotkałeś się do tej pory. Autorka nie podpowie ci, jak zbudować granice i chronić się przed innymi ludźmi. Stawianie murów sprawi, że jedynie odgrodzisz się od świata. Dzięki tej książce dowiesz się, jak do niego wyjść, by dawać ludziom swoje światło i czerpać to co najlepsze, bez negatywnych emocji i utraty energii. Autorka pokaże ci, jak się wyzwolić, rozwijać i połączyć z własną boskością. Odkryjesz, czym jest samoakceptacja, szanowanie i pokochanie siebie. Odzyskasz pewność siebie, zaczniesz ufać swojej intuicji i rozwijać swoje talenty.

Wyjątkowy poradnik dla empatów i osób wysoko wrażliwych

Na stronach tej książki znajdziesz ćwiczenia, narzędzia i praktyki duchowe, dzięki którym nauczysz się chronić swoją energię. Dowiesz się, jakie korzyści niesie bycie empatą, a także zgłębisz przeszkody, które możesz napotkać na swojej drodze. Uświadomisz sobie swoje silne strony i poznasz sposób na wzniesienie się z pozycji ofiary do osoby o ogromnej sile. Nauczysz się akceptować i pielęgnować swoją unikalną wrażliwość, zamiast pozwalać jej, by cię hamowała i raniła. Odkryjesz sposób, który pomoże ci zwrócić się do twojej intuicji w poszukiwaniu wskazówek. Zaczniesz dbać o swoje ego, ponieważ, jak twierdzi Autorka, zdrowe ego to zdrowe poczucie własnej wartości. Dzięki temu otrzymasz odpowiednie wsparcie wewnętrzne dla poszanowania swoich potrzeb. Poznasz również medytacje i mantry, które wspomogą rozwój duchowy i umocnią twój związek ze sobą, bez zatracania się czy odwracania od swoich potrzeb.

Zobacz więcej
Dane szczegółowe
Identyfikator produktu
3206450
Tytuł
Wrażliwość daje siłę. Poradnik dla empatów i osób wysoko wrażliwych
Język wydania
polski
Język oryginału
angielski
Liczba stron
280
Data premiery
2022-03-25
Rok wydania
2022
Wymiary produktu [mm]
209 x 145
Okładka
miękka
Waga Produktu [kg]
0.33
Długość
209
Głębokość
209
Wysokość
145
Nasza cena
45,89 zł
Zobacz więcej
Bądź pierwszy!
Twoja recenzja produktu “Wrażliwość daje siłę. Poradnik dla empatów i osób wysoko wrażliwych” będzie bardzo przydatna dla innych użytkowników.
Napisz recenzję
Recenzje produktów są zarządzane przez stronę trzecią w celu weryfikacji autentyczności i zgodności z naszymi wytycznymi dotyczącymi ocen i recenzji
Recenzje
Każdą z recenzji weryfikujemy na trzy sposoby:
  • Klient zweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi klientami. Kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Klient niezweryfikowany
    Autorzy recenzji z tym oznaczeniem są naszymi użytkownikami, ale nie możemy potwierdzić, że kupili ten produkt w sklepie tantis.pl.
  • Recenzja Zweryfikowana
    Potwierdzamy, że prezentowana opinia może dotyczyć danego produktu i zawiera elementy jego recenzji.

Dostawa i płatność

InPost Paczkomat® 24/7
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 248,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Żabka, Dino, punkty DPD Pickup
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
8,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier DPD
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
ORLEN Paczka
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
10,99 zł
Pocztex Kurier
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
12,99 zł Pobranie 5,00 zł
Kurier InPost
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 299,00 zł
14,99 zł Pobranie 5,00 zł
Pocztex - punkty odbioru
data dostawy 26. lipca, piątek
bezpłatna dostawa od 249,00 zł
11,99 zł Pobranie 5,00 zł
Odbiór osobisty w Bielsku-Białej
data dostawy 26. lipca, piątek
0,00 zł

Produkty od autora:


3206450
Ładowanie...