Xi
Ponad 100 000 książek i gier
Dużo promocji
Tania i szybka wysyłka
14 dni na zwrot

Gramatyka włoska - książki

 (5 produktów)
?

100% Gramatyki j. włoskiego. Tablice gramatyczne

(okładka miękka)

13,99 
Wysyłka 24 godziny

Fiszki. Język włoski. Poznaj Włochy.

(okładka pudełko)

14,59 
Wysyłka 24 godziny

Gramatyka błyskawicznie. Włoski PONS

(okładka miękka)

8,89 
Wysyłka 24 godziny

Włoski - Trening błyskawiczny. Gramatyka

(okładka miękka)

10,19 
Wysyłka 24 godziny

Praktyczna gramatyka języka włoskiego A1-B2

(okładka miękka)

74,49 
Wysyłka 24 godziny

Książki do nauki gramatyki włoskiej

Odkryj najważniejsze zagadnienia gramatyczne języka włoskiego! Znajdziesz tu opracowane przez cenionych autorów podręczniki i ćwiczenia, dzięki którym nauka pójdzie sprawniej. Chcesz zdać egzamin bez problemów? Przygotowujesz się na zagraniczną konferencję? A może po prostu planujesz wycieczkę? Autorzy proponują przejrzyste opracowanie podstawowych oraz zaawansowanych zagadnień gramatycznych. Dzięki temu nawet początkujący uczeń nie czuje się zagubiony podczas lekcji. To publikacje odpowiednie dla szkół językowych, a także w trakcie nauki w domu. Ponadto w kategorii możesz znaleźć dodatkowe materiały edukacyjne, dzięki którym szybko przypominasz sobie słownictwo lub typowe zwroty z języka włoskiego. Mów po włosku bezbłędnie i bez problemów!

Włoska gramatyka z ćwiczeniami

Na uwagę zasługują znakomite publikacje wypełnione praktycznymi ćwiczeniami, dzięki którym szybko poznajesz podstawy języka włoskiego. "Wielka gramatyka języka włoskiego z ćwiczeniami" to znakomita pozycja, polecana uczniom na różnym poziomie zaawansowania. Zadnia opracowano jednocześnie z myślą o początkującym i zaawansowanym uczniu. Warto zwrócić uwagę, że w środku znajdziesz ponad 220 ćwiczeń z odpowiedziami oraz bardzo przejrzysty opis najważniejszych zagadnień gramatycznych. Co więcej, autorzy przygotowali również przykładowe testy i tabele z pomocnymi informacjami. Dzięki tej wspaniałej publikacji możesz łatwo zdać egzamin z języka włoskiego! Prezentowana kategoria zawiera też krótkie materiały podsumowujące gramatykę języka włoskiego. To bardzo prosty sposób, by przypomnieć sobie najważniejsze informacje z lekcji oraz skomplikowane zasady gramatyczne. Odmiana czasowników i konstruowanie zdań po włosku nie muszą być trudnym zadaniem!

Gramatyka włoska w krótkich opisach

Z pewnością wielu uczniów doceni produkty, umożliwiające szybkie przypomnienie sobie zasad gramatycznych języka włoskiego. "Gramatyka błyskawicznie" to świetna propozycja właśnie dla takich odbiorców! Przyda się w szkole i podczas kursu językowego. Składane kartki zawierają krótkie podsumowanie zasad gramatycznych, przygotowane w taki sposób, by uczeń mógł natychmiast przypomnieć sobie potrzebne informacje. Książka z ćwiczeniami oraz krótkie notatki będą świetnie się uzupełniać!

Język włoski i włoska kultura

Zobacz, z czego słyną Włochy i poznaj historię tego kraju! Dzięki tej kategorii możesz również znaleźć krótkie omówienie włoskich zwyczajów oraz odkryć ciekawostki o polityce, kulturze oraz geografii. Ponadto dowiesz się, jak powstają najbardziej znane włoskie dania i ile jest prawdy w popularnym wizerunku osób pochodzących z tego państwa. To świetna przygoda nie tylko z językiem włoskim, ale także z charakterystyczną kulturą, z której słyną Włochy!

Ładowanie...